/ / Lielākie neveiksmīgie dalībnieki Drop Bombshell: mūs iedrošināja lietot narkotikas

"Lielākie zaudētāji" dalībnieki Drop Bombshell: mūs iedrošināja lietot narkotikaslielākie zaudētāji narkotiku apgalvojumiemLielākais zaudētājs atkal ir zem uguns. Agrāk šajā mēnesī pretrunīgi pētījumi atklāja, ka lielākā daļa bijušo konkurentu populārajā realitātes šovā atgūst ievērojamu svaru, ko viņi zaudējuši šovā. Tagad vairāki bijušie dalībnieki apgalvo, ka viņus mudināja lietot narkotikas un citus ārkārtas pasākumus, lai zaudētu svaru New York Post.


Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, Tā notika, lai iegūtu dienas tendenču stāstus un veselības mācības.

Saskaņā ar Pasts, sacīkstēm sacīja Adderallampaātrina svara zudumu, kā arī tabletes ar nosaukumu "dzeltenas jakas", kas satur efedru - svara zuduma zāles, kuras FDA ir aizliegusi. Un sacensību dalībnieki apgalvoja, ka visi to darīja ar zināšanām par izstādes rezidentu ārstu Rob Huizengu, a.k.a. dr. H., kā arī vairākiem treneriem.


Joelle Gwynn, kas piedalījās šovā 2008. gadā,saka trenera asistents Bobs Hārperis, viņam iedeva papīra maisu ar "dzeltenajām jakām". "Viņš saka:" Ņem šo narkotiku, tas tiešām tev palīdzēs. "Tas bija dzeltens un melns. Man bija kā, "Ko tas ir?" Viņa teica Pasts. Gvins saka, ka viņa reizi dienā paņēma tableti, bet viņai bija jūtamas nervozes un hiperkauss.


"Es devos un teicu sporta medicīnas puisi," viņa saka. "Nākamajā dienā doktors H deva mums klusi paskaidrojumus par to, kāpēc viņi pievienojās mūsu ārstēšanas shēmai, un mums tas bija atkarīgs no viņu uzņemšanas."


2. Sacensības dalībnieks Sjūzanna Mendonca sacīja, kaHaizenga birojā viņu galīgās svēršanas laikā izlaida. "Manā sezonā pieciem cilvēkiem bija jābrauc uz slimnīcu," viņa saka. "Viņš zināja, tieši to, ko mēs darījām, un nekad nemēģinājām to apturēt." Saskaņā ar Mendonca teikto, dalībnieki arī uzņēma amfetamīnus, ūdens tabletes, diurētiskus līdzekļus un iemeta vannas istabā.


"Es vomited katru dienu," viņa saka. "Bobs Harpers stāsta cilvēkiem, ka tie ir izkliedēti:" Labi, "viņš saka. "Tu zaudēsi vairāk kaloriju." "


Gvins saka, ka Harpera arī viņai lika stingri ierobežot viņas uzturu un mirst par to, cik daudz viņa ēd, apgalvojot, ka viņa ēdis 1500 kalorijas dienā, bet ēd tikai 800 dienā.


Atpakaļ 2014. gadā bija strīds par svara zudumu Lielākais zaudētājs uzvarētāja Rachel Frederickson, kurš zaudēja 60% no viņas ķermeņa masas. Viņa atzina, ka viņa ņēma ārkārtas pasākumus, lai uzvarētu, un kopš tā laika ir nopelnījusi 20 mārciņas atpakaļ, lai sasniegtu viņas "perfektu svaru".


Daži bijušie dalībnieki apgalvo, ka iespējamā narkotiku lietošana, smags kaloriju ierobežojums un neveselīgi svara zuduma ieradumi ir daļa no iemesla, kādēļ pēdējie pētījumi atklāja, ka Lielākais zaudētājs konkursa dalībnieku organizācijas pret viņiem strādā pēcparādīt Pētījums, ko vadīja vielmaiņas eksperts Nacionālajā diabēta un gremošanas un nieru slimību institūtā, Kevin Hall, Ph.D., sešus gadus izsekoja 8.septembra konkursa dalībniekiem. Viņš konstatēja, ka viņu vielmaiņa ievērojami palēninājās, kad viņi samazināja svaru un nekad nespēlējās. Faktiski to metabolisms faktiski kļuva lēnāks, padarot to grūtāk sadedzināt kalorijas, tāpat kā citu cilvēku lielumu.


Par ierakstu Huizenga stingri noliedza apgalvojumus par narkotiku lietošanu Pasts. Harper vēl nav komentējis.


Pievērs uzmanību: