/ / 35 veidi, kā padarīt jūsu treniņu uzreiz efektīvāku

35 veidi, kā padarīt savu treniņu uzreiz efektīvāku

Viens no vislabākajiem fitnesa rīkiem pasaulē ir viens no visvairāk aizmirsto: to sauc par mini-joslu.

Tas var šķist vienkāršs, bet tas var radīt lielu atšķirību, saka top treneris Idalis Velazquez, radītājs VISI 18jaunākā fitnesa DVD programma no Sieviešu veselība. "Es domāju, ka mini joslas ir tik efektīvas, ka tām vajadzētu būt ikvienas meitenes labākajam draugam," viņa saka.

Piemēram, mini joslas cilpa pie jūsuceļi un pēc tam pakāpieni no vienas puses uz otru var izgaismot jūsu glutes uz uguns. Un jūs varat arī to izmantot, lai padarītu klasiskus vingrinājumus, piemēram, tupus un rokas čokurošanās vēl labāk. Iemesls: "Viņi palīdz jums labāk aktivizēt muskuļus jums vajadzētu izmantot, kā arī palīdzēt jums kopumā strādāt pie vairāk muskuļiem, "saka Idalis. Tātad jūs sadedzināt vairāk kaloriju un stiprināt spēku ātrāk.

Iepriekš minētajā videoklipā Idalis piedāvā 35 iespējas, kā izmantot mini joslu, lai iegūtu vairāk no treniņa. Jūs uzlabosiet savus pārejas ceļus un atklāsiet jaunus vingrinājumus, kurus jūs nekad neesat domājuši izmēģināt.

Un, ja jūs meklējat vairāk veidu, kā nokļūt formā un justies lieliski, jūs varat iegūt pasūtījumu, izmantojot Idalis visu pārveidošanas programmu VISI 18 no Sieviešu veselība.

Ar sešiem ātrgaitas 18 minūšu rutīnas plus divi 10 minūšu prēmiju treniņi -VISI 18 palīdzēs iegūt jūsu fittest ķermeņa jebkad. Turklāt tam ir trīs mini joslas, kas padarīs jūsu treniņus daudz jautrāku (un efektīvāku) nekā jebkad agrāk.

Pievērs uzmanību: