/ / Plakano vēderu treniņš

Flat-Belly treniņš

Dzīvokļa balsta atslēga ir gudra unefektīva stabilizējoša kustība. Bet, ja jūsu ķermeņa tauki ir pārāk augsti, tas nezināja, cik gudri jūs strādājat savā abs, viņi neuzvarēja. Tas ir iemesls, kāpēc jums ir jāpievieno šīs kustības uz pilnu ķermeņa izturību un kardiālas rutīnu, kas palielinās jūsu vielmaiņu, asinsriti un, visbeidzot, atklāt tos abs, kas ir tik ļoti grūti attīstījušies.


Un, lai gan vingrinājumus var izlases veidā izmest treniņā, šī taktika dos jums tikai daļu no to ieguvumiem. Lai iegūtu pilnu vērtību, strādājiet pie progresēšanas.

Lūk, kā tas darbojas: Pēc 10 minūšu dinamiska iesildīšanās veiciet pirmos divus soļus, kā norādīts, pēc tam pabeidziet kopējo ķermeņa treniņu. Dariet to trīs reizes nedēļā pēc nepilsoņu dienām divas nedēļas, pēc tam dodieties uz nākamajām divām kustībām. Atkārtojiet modeli astoņu nedēļu laikā, līdz esat pabeidzis visas astoņas kustības.


Labākā daļa? Ar šo viegli izdrukājamu sarakstu jūs varat saņemt savu fitnesa ekspertu sertificētu sviedru bez maksas. Uzziniet vairāk par treniņu vai tūlīt iegūstiet drukājamo versiju.Pievērs uzmanību: