/ / 9 minūšu treniņš

9 minūšu treniņš

Gadiem atpakaļ, ABS treniņi bija visu par guļ uz grīdas darot crunches. Un, kaut gan situps noteikti strādā jūsu galveno, viņi nedara daudz, lai sadedzinātu taukus, kas slēpj savu (nākamo) sešu iepakojumu.

Šodien mēs zinām, ka vislabākais abs rutīnas izmanto divvirzienu pieeju: tās vēršas pie jūsu pamata un viņi loka tonnu kalorijas (lai jūs varētu redzēt, ka muskuļi, jūs esat tik ļoti grūti strādājuši).

Un tas ir tieši tas, ko šis deviņu minūšu treniņš palīdz jums. Tas ir pieklājīgs Idalis Velazquez, kas ir radītājs Sieviešu veselība jaunākais fitnesa DVD VISI 18.

Rutīnas laikā tiek izmantots 10 vingrinājumi, kas tiek veikti ātri pēc kārtas, lai stratēģiski palielinātu sirdsdarbības ātrumu un sadedzinātu kalorijas, vienlaikus mērķējot uz katru jūsu kodola collu.

Jā, ir daži vingrinājumi, piemēram, plāksne unkas jūs turēsit kādu laiku, bet ir arī vairāku muskuļu kustības, kas nodrošina visu jūsu ķermeņa darbību. Plāksnes ļauj dziļi aktivizēt savu abs pat tad, ja jūs "atpūšaties", un straujš kustības (piemēram, ceļgala siksnas) ļauj jums ātri pārvietoties liela laika kaloriju sadedzināšanai.

Rezultātā jūs lāpa vairāk tauku, jo jūs nopietni uzpūstiet savu abs.

Lai iegūtu vairāk treniņu, piemēram, šos, izbraukšana VISI 18, no Sieviešu veselība. Ar 6 strauji paceltu 18-minūšu rutīnas-plus diviem ar 10-minūšu prēmiju treniņiem - tas palīdzēs jums palaist tauku vēderus un tonēt katru ķermeņa daļu gandrīz bez laika!

Pievērs uzmanību: