/ / Vai "Pirms treniņa" dzērieni patiešām palīdzēs jums zaudēt svaru?

Vai "Pre-Workout" dzērieni patiešām palīdzēs jums zaudēt svaru?

Teorētiski populāri "pirms treniņu" dzērieniPašlaik vētras skaņa ir diezgan jaudīga, ņemot vērā vētras skaņu: jūs uzlūkojat šos dzērienus, lai uzlabotu savu enerģiju, lai jūs varētu piederēt šai sporta sezonai, un pat šajā procesā var pat sadedzināt dažas papildu kalorijas.


Šie dzērieni, piemēram, Performix ION v2Xa, CellucorC4 un Optimum Nutrition zelta standarta iepriekšējā treniņu bieži pārdod kā pulvera maisījumus, kas tiek maisīti ūdenī un patērēti apmēram pusstundu pirms treniņa. Lai gan tas atšķiras no zīmola, daži dzērieni satur C vitamīnu, B vitamīnus un tādas piedevas kā aminoskābes, piemēram, beta-alanīnu, kā arī kreatīnu un kofeīnu. Šie papildinājumi ir paredzēti, lai palīdzētu jūsu muskuļiem izturēt nogurumu un palielināt spēku. Bet vai tie ir ķermeņa svara zudums? (Iegūstiet noslēpumu izdzēst vēdera izliekumu no WH lasītājiem, kuri to izdarījuši ar Take It All Off! Keep It All Off!)

Īsā atbilde ir ... varbūt. Pirmkārt, ja jūsu dzērienā ir kofeīns, kreatīns vai ogļhidrāts, jums būs vairāk enerģijas, kas pieejams muskuļiem, ļaujot jums stingrāk stūrēt. Un intensīvāka treniņa laikā, kad jūs atpūšaties, uzkrājas vairāk kaloriju laikā un pēc tam, saka Carwyn Sharp, Ph.D., C.S.C.S., galvenais zinātniskais darbinieks National Strength and Conditioning Association. "Tur tiešām ir labums, ka ir vairāk enerģijas," viņš piebilst.


Izmantojiet šo kafejnīcu, lai padarītu jūsu dzērienus vairāk pildījumu:Vai enerģijas impulss var tulkotsvara zudums nav tik skaidrs. Viens neliels 2014. gada pētījums par vīriešiem (dzimumu jautājumi vingrinājumu pētījumos, lai rezultāti sievietēm varētu atšķirties) lūdza treniņus patērēt pirms un pēc treniņa vai placebo. Papildinājums satur kreatīnu, beta-alanīnu, L-Tarurīnu, L-leicīnu un kofeīnu. Tie, kas veica iepriekšēju treniņu sajaukumu, pēc astoņām nodarbību dienām nezaudēja papildus ķermeņa tauku, salīdzinot ar kontroles grupu. Tomēr viņi uzlaboja savu spēku. No šiem datiem, autori domā, ka rezultāti var atšķirties, ja viņi uztura bagātinātājus uz ilgāku laika periodu. Un tas ir jēga, jo ikviens, kas mēģināja zaudēt svaru, zina, ka, lai redzētu atšķirību, tas parasti ilgst vairāk nekā nedēļu.


Vēl viens pētījums Starptautiskais medicīnas zinātņu žurnāls apskatīja vīriešus un sievietes, kas sešās nedēļās lietoja pirmsdzemdību papildinājumus. Kamēr viņi paši sevi ziņoja par vairāk enerģijas un koncentrējās savu treniņu laikā, tas nepalīdzēja mainīt dalībnieku ķermeņa kompozīcijas.


Bet tas nenozīmē, ka viss ir pazudis, ja jums ir nepieciešama neliela palīdzība, lai push to pie sporta. Labākais risinājums varētu būt vecākā skola, bet tas darbojas: kafija.


Fitnesa eksperts Chris Ryan, C.S.C.S., saka tradicionālā java piedāvā vislabāko sprādzi par jūsu buksu. (Un viņš runā par vienkāršu melnu kafiju-neko ar pievienotu cukuru vai pienu, kas var novest pie papildu kaloriju sadedzināšanas.)


Kafija var stimulēt metabolismu un var palīdzētjūs braucat nedaudz ātrāk (domājiet, ka skūšanās dažas sekundes uz vienu jūdzi) un paceliet nedaudz smagāk (domā par 2 līdz 4 procentiem vairāk). Mēģiniet nelielu kafiju un dzert 30-60 minūtes pirms treniņa. Pat ja šie skaitļi šķiet mazi, tie ilgtermiņā var palielināties. "Ja es spiedīšos pie sevis nedaudz grūtāk, tad es sadedzināšu nedaudz vairāk kaloriju un tauku un iegūtu mazliet stiprāku. Visi šie mazie ķieģeļi laika gaitā sasmalcina, "saka Rians.


Patiesībā viens neliels pētījums Lietišķās fizioloģijas žurnāls konstatēja, ka patērē kofeīnu kopā arlietojot dekorēto 60 kaloriju vairāk, salīdzinot ar sportu vienatnē. Turklāt dalībnieki novērtēja sesiju kā patīkamāku, kad tos darbināja kofeīns.


Protams, jūs domājat, ka melna kafija ir bruto,tādā gadījumā labāka izvēle var būt pirmsdzemdību dzēriens. Neatkarīgi no jūsu izvēles, atcerieties, ka vissvarīgākā lieta ir tāda, ka pastāvīgi izkļūstat tajā. Neviens papildinājums nevar aizstāt smago darbu pie sporta, neatkarīgi no jūsu mērķa.


Un drošībai Sharp mudina ikvienu to darītmājasdarbu pirms pērk kādu no šiem dzērieniem. Pat ja tas tiek uzskaitīts kā "patentēts", šajā formulējumā ir jāuzrāda visas sastāvdaļas un cik katra ir katrai no tām. Ja jūs nezināt, kas ir kaut kas, sastāvdaļai jābūt viegli Googleable. "Zini, kas notiek jūsu ķermenī," saka Sharp.Pievērs uzmanību: