/ / Tieši tā, kā zaudēt svaru, staigājot vairāk

Tieši tā, kā zaudēt svaru, staigājot vairākkā zaudēt svaru, ejotNeatkarīgi no jūsu pašreizējā solis skaits, palielinot toir pilnīgi iespējams. Davis iesaka zaudēt svaru 15 000 soļu dienā dienā septiņas dienas nedēļā. "Neuztraucieties par lēnām, palielinot soli pa solim. Vienkārši iet uz to, "viņa saka. Viņa saka, ka atšķirībā no jūsu treniņu palielināšanas naktī, dubultojot savu solījumu skaitu, netiks uzsvērta ķermeņa uzvedība vai arī tas, ka jums ir tendence uz savainojumu.


kā zaudēt svaru, ejotŅemot vismaz trīs 20 minūšu garas pastaigas padienā vajadzētu palīdzēt sasniegt jūsu solis mērķi un zaudēt svaru, saka Davis. Faktiski vienā pētījumā no Džordža Vašingtonas universitātes cilvēki, kuri staigāja 15 minūtes pēc katras ēdienreizes, bija labāki kontrolēt cukura līmeni asinīs (kas var sagraut cravings pēc lielākas pārtikas pēc tam, kad tu esi ēda) nekā tie, kas staigāja 45 minūtes jebkurā brīdī diena Tas nozīmē, ka pusdienas pastaigas var novērst tavu parasto plkst. sabrukums un cukura alkas, kas iet ar to, viņa saka.


kā zaudēt svaru, ejotPalieliniet slīpumu skrejceliņā, ejotuz kalna vai kāpšana pa kāpnēm palīdzēs jums veidot vairāk muskuļu, kas palielina vielmaiņas ātrumu, saka Davis. Viņa saka, ka tas palīdzēs jums sadedzināt vairāk kaloriju pat tad, ja atrodaties galda krēslā. Sniedza slīpuma intervālus tavām pastaigām trīs dienas nedēļā un pastāvīgi palielinās no turienes, saka Davis.


kā zaudēt svaru, ejotPaņem paciņu ar viena minūšu intervālusirdsdarbība samazinās un sadedzina vairāk kaloriju, saka Davis. Pēc tam, kad sākat iekļauties vienas minūtes intervālos regulārajā pastaigas kārtībā, varat palielināt tempu un ilgumu no turienes. (Papildiniet savu kāju treniņus ar veselīgu uzturu, piemēram, sieviešu veselības ķermeņa pulksteņu diētu.)


Sakot Davisam, kamēr staigājot ātrāk, uzmanība tiek pievērsta roku kustībai. Papildu roku kustība palīdzēs jums sadedzināt vairāk kaloriju un stiprināt plecus un kodolu.


kā zaudēt svaru, ejotPastaigas zaudēt svaru nevajadzētu būt visi par pastaigām, saka Davis. "Apstādiniet katru bloku un veiciet 15-20 skvošus laukus, veiciet slīpsvītkus vai tricepsa kritienus uz parka stenda un pastaigājiet ar lejup pa garām ietvēm." Visi šie vingrinājumi palielina jūsu sirdsdarbības ātrumu, palīdz jums veidot muskuļus un saglabāt savu kāju treniņu no tā, kāda ir bijusi, viņa saka.


zaudēt svaru, ejotKamēr jūsu precīzās vajadzības pēc uztura ir atkarīgas no adaudzi faktori ārpus jūsu soļiem dienā, lielākā daļa sieviešu, kuri staigā, lai zaudētu svaru, ievērotu 1,200 līdz 1600 kaloriju diētu, kas ir bagāta ar olbaltumvielām, saka Davis.


"Ja jūsu treniņa rutīnas galvenais mērķis irzemas intensitātes pastaigas, jūsu uzturs būs uz vietas, lai jūs varētu zaudēt svaru, "viņa saka. "Lai gan jūs palielināt savu aktivitātes līmeni, jums jāsamazina kaloriju uzņemšana," viņa saka.


kā zaudēt svaru, ejotJā, jūs to iepriekš dzirdējāt. Viņa saka, ka visi strukturētie pastaigu treniņi, kas papildina ikdienas uzdevumus (piemēram, stāvēšana tālāk no durvīm, kāpņu utt.), Var palīdzēt sasniegt jūsu dienas solis un zaudēt svaru. "Laika gaitā mazie šūpošanās spraugas šeit un tur tiešām mainās," saka Davis.Pievērs uzmanību: