/ / Norijot saldētas žāvētas gaļas, varētu kļūt par nākamo lielo svara zuduma tendenci

Neuzglabājot saldētas žāvētas gaļas, varētu kļūt par nākamo lielo svara zuduma tendenci



liofilizēta padeves tablete svara zudums



Slimas figūras noslēpums varētu būt tikpat vienkāršs kā ... ēšanas mizas.


Tā ir pētnieku hipotēze pieMassachusetts General Hospital, kas plāno pārbaudīt liofilizēto poop kapsulu ietekmi uz aptaukošanās pētījuma dalībniekiem. Bet tas nav tikai kāds vecs pīkstiens - kapsulas nāk no liekiem cilvēkiem.





Pētnieki ne tikai izvilka šo idejupar to, kas jums ir zināms: izmēģinājuma pamatā ir arvien vairāk pierādījumu, ka baktērijas zarnās var ietekmēt daudzas ķermeņa daļas, tostarp jūsu svaru. Zinātnieki vēlas redzēt, vai veselas zarnu baktērijas liesu cilvēku pakaiši nodos pacientiem ar aptaukošanos, izveidos nometni un palīdzēs viņiem zaudēt svaru.


Turklāt žurnālā publicēts 2013. gadā publicēto pētījumu sērija Daba konstatēts, ka aptaukošanās cilvēki ir mazāk dažādi zarnu baktērijas nekā to plānāks kolēģi, kas liecina, ka jūsu zarnu traktā ir laba dažādība.


"Fecal transplants", kā medicīnas sabiedrība atsaucas uz ēšanas poop, arī ir veiksmīgi pelēm, par pētījumu, kas publicēts žurnālā Zinātne.


Kalcija transplantācijas procedūras, kurām nav nepieciešamsRīšanas dvēseles tiek veiktas arī citu iemeslu dēļ. Saskaņā ar Johns Hopkins tīmekļa vietni, tos var veikt, izmantojot kolonoskopiju - cilvēkiem, kuri cieš no zarnu iekaisuma, kas pazīstams kā C. difficile kolīts. Bet padeves kapsulas, šķiet, ir jauns, mazāk invazīvs veids, kā izpētīt ieguvumus no ekskrementu dalīšanas.


Protams, mazuļa tabletes vien var palīdzētcilvēki zaudē svaru vai saglabā to: pētījumi ir vairākkārt parādījuši, ka veselīga svara saglabāšanai ir izšķirīgs līdzsvarots uzturs un regulāra fiziskā aktivitāte. Bet tas noteikti būs jauki, lai redzētu, vai tas kļūst par daļu no nākotnes svara zaudēšanas plāna.


Vēlaties dot vai paņemt pīrāgu? Šis pētījums vēl nav atvērts darbā pieņemšanai, taču jūs varat regulāri pārbaudīt šeit, lai reģistrētos, tiklīdz viņi pieņems dalībniekus. Paziņojiet mums, ja jūs iekļūstat



Pievērs uzmanību: