/ / Izmēģiniet šos vienkāršos laiks treniņus par laupījuma skaistumu

Izmēģiniet šos vienkāršos laiks treniņus par laupītāja skaistumu

Jūsu muca ir vislielākā un vissvarīgākāka jums ir muskuļi, bet jūsu glutes var iegūt lazies gadījumu, aizmirstot "aktivizēt" vai "ieslēgt" pietiekami ikdienas uzdevumu vai treniņu laikā, saka sertificēts spēku un kondicionēšanas speciālists Bret Contreras, līdzautors Spēcīgas līknes: sievietes ceļvedis, lai izveidotu labāku pēdu un ķermeni. Tam ir mācību grāmatas terminsfenomena - gūžas amnēzija - un to var vilkt (un jūsu fitnesa mērķus) uz leju. Galu galā jūsu aizmugure palīdz jebkura veida kustībā: braukšanai, lekt, pacelšanai, jūs to nosaucat.

Padarot dažus vienkāršus pielāgojumus jūsu spēka apmācības rutīnas var score jums labāku aizmugures apdegums, ASAP.

Fokuss, fokuss
Gūžas pagarinājuma laikā (pacelšana un pagarināšana jūsu kājiņas), apzināti izspiežot jūsu glutes var palielināt aktivāciju par apmēram 12 procentiem, liecina pētījumi Athletic Training žurnāls.

Piliens zems
Saskaņā ar pētījumu, kas tika veikts šajā laikā, dziļi izkliedzēji, kur jūsu gurni nokrīt zem jūsu ceļgaliem, gandrīz var dubultot jūsu glutāru ieguldījumu, kad atgriežaties stāvošā stāvoklī. Strength and Conditioning Research Journal.

Lean In
"Ja jūs nogriežat savu rumpi uz priekšu 30-45 grādu leņķī, kad jūs atrodaties, jūs jutīsiet karstāku degšanu jūsu glutes," saka Contreras. Leņķis izceļ lielāku stresu uz jūsu laupījumu.

Iegūstiet kāju uz augšu
Salīdzinājumā ar divu kāju vingrinājumiem (piemēram,mirgojošie elementi), vienas leģendārās versijas (piemēram, vienas kājas sēdēšana) var aktivizēt jūsu gluteus medius un gluteus maximus attiecīgi par 33 procentiem un 21 procentiem, saskaņā ar pētījumu Fiziskā terapija sportā.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā nošaut savus maizes, uzklikšķiniet uz 2015. gada oktobra jautājumu Sieviešu veselība, tagad ir pieejami kiosks.

Pievērs uzmanību: