/ / Izskaties labi, dari labi: Cami un Girlshort

Izskaties labi, dari labi: Cami un Girlshort

Dažreiz mēs veikals, lai padarītu sevi justies labi,bet kas tad, ja neliela mazumtirdzniecības terapija patiešām varētu būt laba? Mēs esam saviļņoti, lai izceltu vēsus atradumus, kas tiek ilgtspējīgi izgatavoti vai kuru ieņēmumi ir izdevīgi.


Do-Gooder: Belabumbum

Septembris ir olnīcu vēža apziņas mēness unBelabumbum sadarbojas ar olnīcu vēža nacionālo aliansi (OCNA), lai palielinātu izpratni par pārsteidzoši nāvējošo slimību. Olnīcu vēzis ir ne tikai grūti atklāt, bet arī piecos gados tā iznīcina gandrīz trīs no četriem pacientiem ar novēlošanos.


Tīru cami un meiteņu šorti ir daļa nokampaņa "Sieviešu atbalstīšana no augšas uz leju", kurā uzsvērta saikne starp krūts un olnīcu vēzi. Sievietēm, kam ir krūts vēzis ģimenēs, ir palielināts risks gan krūts un olnīcu vēzim. Saskaņā ar ātrās noteikšanas bezpeļņas Bright Pink, kam ir BRCA gēnu mutācijas, palielina jūsu mūža risku krūts vēzis līdz pat 87 procentiem un jūsu mūža risku olnīcu vēzis līdz pat 54 procentiem. Biedējoši stuff. Šeit ir skaitlis, kas mums patīk: 100% no ieņēmumiem no šiem gabaliem dosies uz OCNA.


Veikals: Cami, 35 ASV dolāri; un Girlshort, 24 $; Belabumbum.com


SAISTĪTĀS:

Kā Slash Jūsu olnīcu vēža risks

Olnīcu vēža simptomi

Pill var samazināt olnīcu vēža risku
Pievērs uzmanību: