/ / 15 tilta variācijas stiprākai laupīšanai

15 tilta variācijas stiprākai bagāžai

Ja jūs uzdodat mums jautājumu, jebkurš treniņš, ko jūs varat darīt, kamēr guļ mugurā, ir ideāls. Nopietni, kurš nav priecīgs par otro nevienu fitnesa instruktors saka: "Tagad meli atpakaļ."

Bet tas nenozīmē, ka šajos kustībās nebūs jūtama degšana. Glute tilts ir ideāls, lai izveidotu belfie-cienīgs maizes.

Lai spice up this go-to, mums bija mūsu pašu Sieviešu veselība fitnesa direktors Jen Ator, nāca klajā ar 15 bootylicious variantiem, kas būs uguns zem tevis zināt, ko. Turklāt šie soļi sniegs ieguvumus, kas ir daudz tālāk par jūsu dibenu.

"Jūsu glute ir vislielākā un viskritiskākamuskuļus visā ķermenī, "saka Ator. "Viņi palīdz jebkura lielākā kustības veida, sākot no braukšanas līdz lekt līdz pacelšanai. Bet, visu laiku, kad mēs pavadām sēžot aiz rakstāmgalda, automašīnās un dīvānā, mūsu dūri var kļūt nedaudz slinki - burtiski, jūsu lūpas var aizmirst, kā pilnībā iesaistīties. Slinki, vāji glutes var izraisīt muskuļu nelīdzsvarotību un traumas, sāpes mugurā, pat sliktu stāju. "

Glutu tilti ir viens no visizdevīgākajiem un nepietiekami novērtētiem vingrinājumiem, teica Ators. Tas ne tikai aktivizēs jūsu glute, bet arī stiprinās jūsu muca un gals.

Vienu no šīm variācijām padariet par visbūtiskākāmizpildot trīs komplektus no 10 līdz 20 reps. Jūs varat arī izmantot šos kājiņus kā siltu uz priekšu, lai pamodinātu savu laupījumu pirms kāda treniņa. Shoot diviem līdz trim komplektiem no 10 reps.

Nepieciešams, ka tev būs bouncing dimes no šī donka.

Pievērs uzmanību: