/ / Laimīga joga

Laimīga joga

Bērnu pose (balasana)

Nolaidiet ceļus uz grīdas un nolaidiet līdz bērna pozas. Ņemiet 10 dziļās elpas, piepildot ķermeņa aizmuguri ar elpu.

Uzvelciet sēdekli pie sāniem, kas ir pērkona negaiss (vajrasana), pēc tam nolaidiet gurnus pa kreisi, izstiepiet kājas taisni priekšā un velciet uz muguras.

Bērnu pose (balasana)

1. Sāciet bērna pozas (balasana) kopā ar lielajiem pirkstiem un ceļiem. Nolaidiet vēderu un krūtīs starp saviem ceļiem. Mieriniet elpu ar dažiem dziļiem ieelpām un izelpām.

Cobra Pose (bhujangasana)

Lēnām slaidu pa grīdu cobra pose (bhujangasana). Paceliet caur sirdi, mīkstiniet plecus un veiciet dziļu, lēnu elpu.

Warrior 1 Pose (virabhadrasana 1)

Pagrieziet kreiso papēdi uz leju un iekšā, atveriet labo kāju starp rokām un paceliet rokas virs galvas karavīrs es rada (virabhadrasana I).

Reverse Warrior Pose (viparita virabhadrasana)

Nolieciet kreiso roku uz kreiso kāju. Paceliet labo roku blakus labajam ausij reverse warrior pose (viparita virabhadrasana).

Uz leju vērsts suns (adho mukha svanasana)

Vējdzirnavas pavelciet rokas uz grīdas un nolaidiet ķermeni, lai nokļūtu zemē, tad paceliet labo kāju atpakaļ, lai sasniegtu savu kreiso pēdu uz leju suns.

Atkārtoti no 4. līdz 6. solim labajā pusē.

Corpse Pose (salamba savasana)

Pabeigt secību, atpūšoties atbalstītajāķermeņa forma (salamba savasana): salieciet segu un novietojiet to zem mugurkaula garuma, lai palīdzētu saliekt savu augšējo un vidējo muguru un pagarināt muguras lejasdaļu.

Bridge Pose (setu bandha sarvangasana)

Saliekt savus ceļus, pievelciet jūsu papēži pie jūsulai jūs varētu pieskarties saviem papēžiem ar pirkstu galiem. Ieelpojiet un paceliet gurnus uz augšu. Ielieciet uz pleciem un sakopiet rokas zem ķermeņa tilta pose (setu bandha sarvangasana).

Pievērs uzmanību: