/ / Joga muguras sāpes: jogas treniņi muguras sāpju mazināšanai

Joga muguras sāpes: jogas treniņi muguras sāpju mazināšanai

"Šī secība ir ļoti droša cilvēkiem arzemākas muguras problēmas un var palīdzēt mazināt sāpes, kad tiek veikta regulāri, "saka Jean-Koerner, kurš 20 gadus mācījis jogu un šobrīd ir ISHTA joga instruktors Ņujorkā. ISHTA ir sanskrita vārds" personalizētajai praksei ". un šī rutīna ir pielāgota muguras sāpju slimniekiem.

Liekšanas vērpjot (supta matsyendrasana) (C)
Tagad izskatās pa kreisi. Turiet sešus līdz astoņus elpas, pirms ceļu un gurnu atgriešanās centrā un atkārtojot pretējā pusē.

Liekšanas vērpjot (supta matsyendrasana) (B)
Tālāk, ieelpojot, vilkiet ceļgalus krūtīs, un, izelpojot, pazeminiet ceļus pa labi, glabājot tos gūžas līmenī. (Turpiniet uz nākamo slaidu.)

Liekšanas vērpjot (supta matsyendrasana) (A)
Lie uz muguras ar saviem ceļiem saliektiem, kājām plakaniskiuz grīdas, gūžas platums un 4 līdz 6 collu attālumā no jūsu sēdošajiem kauliem. Atveriet rokas uz sāniem, pat ar pleciem, plaukstas uz augšu. Pēc tam paceliet gurnus un novietojiet tos pa 4 collas pa kreisi, novietojot sevi ārpus centra. (Turpiniet uz nākamo slaidu.)

Izstiepiet adatu
Guļ uz muguras, kad jūsu kājas ir sastiepušās līdz a90 grādu leņķis pār gurniem, novietojiet labo potīti uz kreisās augšstilbas tieši zem ceļa. Sasniedziet labo roku caur atstarpi starp kājām un kreiso roku ap āru, kas ietina rokas zem aizmugures kreisajā augšstilbā. Uzmanīgi pavelciet kreiso augšstilbu pret krūtīm, vienlaikus nospiežot labo augšstilbu prom no krūtīm. Turiet sešas līdz astoņas elpas, pirms atlaidat un atkārtojiet pretējā pusē.

Tilta poga (setu bandha sarvangasana)
Lie uz muguras ar kājām stāvot uz grīdaspalmas uz leju. Paceliet gurnus un rumpi no grīdas, nospiežot plaukstās un kājās. Pēc tam sakaujiet rokām zem gurniem un nospiediet plecus un augšdelmus uz grīdas, paceljot gurnus augstumā uz griestiem. Kad krūts galvu pacelas pret zodu, pavelciet zodu atpakaļ no krūtīm. Turiet sešas līdz astoņas elpas. Pēc tam nolaidiet sevi lēnām, pagriežot no mugurkaula augšdaļas uz astiņu. Atpinaties četrām elpām, pirms atkārtojas.

?

Paplašināta sānu leņķa pozija (utthita parsvakonasana)
Sēciet ar kājām aptuveni 4 pēdas attālumā un pacelietrokas uz pusēm, plecu augstums, ar palmām uz leju. Pagrieziet savu kreiso pēdu un kāju no 90 grādiem pa kreisi un labo kāju apmēram 15 līdz 30 grādiem. Ieduriet un, izelpojot, saliekiet kreiso ceļgalu līdz 90 grādiem, turklāt jūsu ceļgala kauliņš ir sakrauts virs papēža. Novietojiet kreisā apakšdelma augšdaļu kreisajā augšstilbā un velciet krūtīs pret griestiem. Paceliet labo roku taisni uz augšu un pagrieziet galvu, lai to apskatītu. Turiet piecas elpas. Pēc tam uzmanīgi izkļūsti no pozas un atkārtojiet pretējā pusē.

Kareivis II rada (virabhadrasana II)
Sēciet ar kājām aptuveni 4 pēdas attālumā un pacelietrokas rokas pusē plecu augstumā, plaukstas uz leju. Pēc tam pagrieziet savu kreiso pēdu un kāju 90 grādiem pa kreisi un labo pēdu apmēram 15 līdz 30 grādiem. Ieduriet un, izelpojot, saliekiet kreiso ceļgalu līdz 90 grādiem, turklāt jūsu ceļgala kauliņš ir sakrauts virs papēža. Lai tālāk aizsargātu jūsu ceļgalu, centrā to pāri kājas vidusdaļai, tāpēc to
</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.