/ / Labākā joga sievietēm

Labākā joga sievietēm

Bērna postenis
Izstiepjas gurnus, kvadrocikli, muguras

1 Kneel uz grīdas ar lielām pirkstiem pieskaras un ceļos par hip-width apart. Sēdies pie saviem papēžiem.

2 Liek rumpi starp augšstilbiem un paceliet savu pieri uz paklāja. Paplašiniet ieroci tieši pie sevis, plaukstas uz grīdas. Aizveriet acis un dziļi elpojiet. Palieciet šeit vismaz vienu minūti.

Kāpēc tas ir labs jums
Šis pārejošs pozējums atvieglo gurnus un mazina muguras spožumu.</ p>
Uz leju vērsts suns
Stiepjas mugurkaula, gals, gleznas, teļi; stiprina deltoīdus, tricepsus

1 Sāciet ar visiem četriem kājām ar savām kājām un ceļgaliem, sadalot gūžas platumu. Novietojiet rokas par plecu platumu un izvelciet pirkstus platas.

2 Cieši piespiežot rokas, paceliet ceļus no grīdas un iztaisnojiet kājas. (Ja jums ir saspringtas locītavu locītavas, maigs līkums ceļos ir labs).

3 Staigājiet rokas uz priekšu dažām collas un staigājietjūsu pēdas atkal dažas collas pagarināt pozu. Nospiediet augšstilbu, kad nospiežat tos pret aizmugurējo sienu. Nospiediet papēži atpakaļ un uz leju pret grīdu (lai gan tie var nesasniegt matu).

4 Relax galvu un kaklu, un ļaujiet jūsu plecu asmeņi slīdēt uz leju jūsu atpakaļ uz kājām. Elpo dziļi. Turiet vismaz vienu minūti.

Kāpēc tas ir labs jums
Down-Dog ir augstākās pakāpes augšējā ķermeņa stiprinātājs. Un kā inversija (tas nozīmē, ka jūsu gūžas ir augstākas par jūsu sirdi), tas palielina asinsriti.

Kareivis II
Stiepjas gurnus, iekšējās augšstilbes, krūtīs; stiprina četrgalvu, vēdera, plecu

1 No stāvvietas paceliet kājas apmēram 4 pēdu attālumā. Pagrieziet labo kāju, lai pirksti būtu vērsti pret paklāja priekšu. Pagrieziet kreiso pēdu 30 grādos.

2 Paceliet rokas uz pleca augstumu, paralēli grīdai, palmas ir vērstas uz leju. Izlīdziniet savu labo ceļu, lai jūsu labā apakšstilba un augšstilba forma būtu 90 grādu leņķī.

3 Viegli piespiežot savu astiņu zemē, kad velkat vēderu. Turiet 5 dziļās elkoņa iekšas un ārpusi caur degunu. Iztaisnojiet labo kāju un atkārtojiet to pretējā pusē.

Kāpēc tas ir labs jums
Šī spēcīgā pozija piešķirs jums garas, liesas, tonizētas rokas un kājas, kā arī stingrāku kodolu.

Plankas rada
Nostiprina roku, muguru, plecus, sirdi, četrgalvu

1 No uz leju vērsta suns nospiediet plaukstā un pavelciet krūtīs uz priekšu, lai jūsu pleci būtu tieši pāri saviem plaukstas locītavām, un jūs atrodaties uz augšu.

2 Nospiediet papēžus pret sienu aiz jums un paplašināt vainagu galvu uz priekšu, lai veidotu taisnu līniju no augšas galvas līdz papēžiem. Turiet vismaz 1 minūti.

Kāpēc tas ir labs jums
Plāns ir vienkāršs, bet izaicinošs veids, kā veidot ķermeņa augšdaļas spēku - tas darbojas ar visiem lielākajiem muskuļiem jūsu rokās, mugurā un kodolā un prasa tikai jūsu ķermeņa svaru.

Sīva pose
Stiepjas mugurkaula; stiprina četrgalvu, potītes, mugurā

1 Pakāpināt kājas, sadalot plecu platumucaur pirkstiem, lai izveidotu stabilu pamatu. Kad jūs paaugstināt rokas uz debesīm, plaukstas saskaras viens ar otru, salieciet ceļus un atkal sēdiet jūsu sēžamvietas, it kā jūs sēdētu krēslā.

2 Ielieciet vēderu, lai novērstu izliekumuapakšējā mugura. Ielieciet visu savu svaru uz papēžiem un pārliecinieties, ka jūsu ceļgali nepalaida garām pirkstiem. Turiet piecdesmit dziļās elkošanas iekšā un ārā caur degunu. Atpūti uz vienu minūti. Atkārtojiet

Kāpēc tas ir labs jums
Tas rada traumu apdrošināšanu, stiprinot četrgalvu, kas nodrošina lielāku atbalstu ap jūsu ceļgaliem, padarot tos mazāk pakļauti traumām. Sīvas pozas arī uzlabo stāju.

Koku pose
Stiepjas gurnus, iekšējās augšstilbes; nostiprina kājas, mugurkauls, kodols

1 Stāviet kopā ar savām kājām un kājām, rokāmgurniem Pārvelciet svaru uz kreiso kāju, kad saliecat labo ceļgalu un novietojiet labās kājas apakšējo daļu kreisās kājas iekšpusē (iesācēji sākas potītē, progresīvākie jogi, paceliet labo kāju uz kreiso augšstilbu iekšpusi) . Viegli nospiediet labo kāju pret kreiso kāju.

2 Liekot lūgšanās, liekot plaukstas rokas sirds priekšā. Turiet 1 minūti no abām pusēm. Vairāk progresīvu jogu: paceliet rokās taisni tieši virs galvas, palmas ir vērstas pretī.

Kāpēc tas ir labs jums
Laikā, kad jūsu prāts jūtas izkaisīts, praksē šo nostāju centrā.

Garland Pose
Izstiepjas muguras lejasdaļā, cirkšņus, gurnus, potītes

1 Stāviet ar kājām nedaudz plašāku, ka hip-platums. Lūdzot, liekot plaukstas jūsu rokās kopā ar sirdīm. Nedaudz pagriezieties pirkstiem.

2 Cieši salieciet ceļus, tupot uz leju starpjūsu kājas. Paliekot plaukstas kopā, maigi nospiediet elkoņus uz ceļiem, atverot gurnus. Glabājiet mugurkaula garu, krūškurvi atveriet. Izjūt spiedienu apakšējā daļā, lai izkausētu. Turiet vismaz 1 minūti.

Kāpēc tas ir labs jums
Nokļūstiet šajā tupēt, lai atvieglotu vēdera problēmas, piemēram, aizcietējumus un krampjus.

Laiva rada
Stiprina kodolu, psoas, četrgalvu

1 Sēdies ar ceļgaliem saliektu, kājas stāv uz grīdas. Nogriezieties nedaudz, lai jūs tiktu līdzsvaroti ar saviem sēdošajiem kauliem. Paceliet kājas, lai spīdumi būtu paralēli grīdai, saliekti ceļi.

2 Paplašiniet ieročus uz priekšu, paralēli grīdai, plaukstām vērsti viens pret otru. Saglabājot krūškurvi augstu un jūsu kodols nodarbojas, sāk iztaisnot kājas. Turiet 5-10 breaths. Atkārtojiet 5 reizes.

Kāpēc tas ir labs jums
Laiva ir lodveida kodols bez sastiepes jūsu kakla, piemēram, crunches darīt.

Bridge Pose
Stiepjas ķermeņa priekšā; nostiprina locītavu locītavu, glutes

1 Gulēt uz muguras, salieciet ceļus un novietojietJūsu kāju zoles ir līdzenas uz grīdas par hip-platumu. Pirksti taisni pie sienas atrodas tieši pie tevis. Novietojiet ieročus taisni pa savām malām, palmām uz leju.

2 Viegli piespiediet kājas, kad pacelat gūžas uz debesīm. Ļaujiet ķermeņa priekšpusei lēnām paplašināties ar katru elpu. Turiet 5-10 breaths. Atkārtojiet 3 reizes.

Kāpēc tas ir labs jums
Tilts atver krūtīm un krūšu kātu, padziļina elpu un ar vairāk skābekļa jūs varat atjaunot ķermeni.

Puse zivju pārvaldnieka
Izstaro gurnus, plecus, muguru, kaklu; stiprina mugurkaulu

1 Sēdi uz grīdas ar kājām, kas izstieptas priekšā no jums. Nogādājiet labās kājas malti uz grīdas ārpus kreisā gūžas (labais ceļgalis norāda uz griestiem).

2 Salieciet kreiso ceļgalu un piespiediet kreiso pēdu uzārpus labās gūžas. Novietojiet labo roku uz grīdas tieši aiz labā gūžas. Paceliet kreiso roku uz griestiem. Kad jūs izelpojat, salieciet kreiso roku un novietojiet kreiso elkoni pie labā ceļa ārpuses.

3 Pagariniet mugurkaulu ar katru ieelpu un vērpjotdziļāk ar katru izelpu. Nospiediet kreiso elkoņu savā labajā kājā, lai palīdzētu pagriezt augšdaļu vairāk un vairāk. Paskaties uz sienu aiz tevis. Turiet 5 līdz 10 dziļās elpas. Atkārtojiet uz pretējās puses.

Kāpēc tas ir labs jums
Tas rada masāžas uzlabo gremošanu un palielina asins plūsmu zemā vēderā.Pievērs uzmanību: