/ / 5 īpašie lietojumi, par kuriem mēs nesen uzzinājām par Channing Tatum penis

5 īpašas lietas, ko mēs nesen uzzinājām par Channing Tatum penis

Channing Tatum ir sagatavojis preses ciklus, gatavojoties pirmizrāde Magic Mike XXL 1. jūlijā. Tas, protams, nozīmē, ka viņš daudz runāja par viņa dzimumlocekli. Tāpat kā ...daudz. Šeit ir piecas lietas, kuras aktieris nesen atklāja par savu mazo puisi.


1. Tā ir nosaukta Gilberta

Laikā Channing's Reddit AMA pagājušajā nedēļā, ziņkārīgsViņam jautāja, vai viņa dzimumloceklim ir segvārds, uz kuru viņš vienkārši atbildēja, "Gilberts". Kā palīdzēja vēl viens gudrs ventilators, tas tehniski padara viņa bumbas "Gilberta vīnogas".

SAISTĪTĀS: Kādas septiņas slavenības ir viņu penisas


2. Viņš uzlej uz vienu reizi verdošu ūdeni

Intervēšanā ar Howard Sternu Channings teica stāstu par laiku, kad viņš filmēja Ērglis iesaldējot Skotiju un ielej karstu kafijusamaziniet viņa bikses, lai saglabātu siltu. Garš stāsts īss, viņš palika ar "sašutumu, sadedzinātu dzimumlocekļa". Neuztraucieties, lai gan - Gilberts ir "elastīgs". Čanings sacīja, ka nelaimes gadījums neradīja rētu un faktiski dziedāja diezgan ātri. Paldies Dievam.


3. Jūs neesat redzējis to lielajā ekrānā

Arī viņa AMA Channings atklāja, ka viņš "nedara pilnīgu frontālo" collas Magic Mike XXL. Bet nelietojiet šo ceļojumu uz kinoteātriTikai vēl: "Es varu apsolīt, ka, stāvot pie cilvēku ķekara ļoti mazā sānos, tas daudz neatstās iztēli," viņš rakstīja.4. Viņš to izmantoja, lai atskaņotu Rachelu McAdamsu ...

Pēc tam viņi iezīmējās Zvērests kopā teica Rachel Metro cik īstā viņas reakcija uz Channing "nudeaina bija: "Man nepadarījās izlikties, jo Channingam bija rekupācijas nodaļa, lai izveidotu protezējošu um locekli. ... Tas bija smieklīgi, tā mērogs. Es domāju: "Vai tas ir īsts darījums?" Tas bija ļoti reāli. "


Channinga aizstāvībā viņš teica, ka viņš vienkārši gribēja pārliecināties, vai tā ir ticama nude. Viņš teica Izklaide šovakar, "Man nebija daudz ticības viņas reakcijaijo tajā pašā dienā bija auksts, un es negribēju, lai tā smejas un norādītu. Es gribēju, lai viņa būtu šokēta. " Acīmredzot, "stunt nēģeru pīle" darīja savu darbu.


SAISTĪTĀS: Tev jāskatās Channing Tatum. Dodiet šim fanam pārsteigumu


5. ... un Amanda Seifrīda

Varbūt mums patiešām vajadzētu viņam saukt Mischievous Mike? Channing "s mīļais Džon Costar nesen teicis E! Ziņas par to, kā arī viņa bija neapšaubāmi viens no viņa parakstu izspēlētajiem tematiem, kas, pēc viņa teiktā, "nav kā izturīga vai līdzīga, biedējoša", vienkārši "bruto". Viņai nav pārāk daudz sīkas ziņas par to, ko īsti izdarīja Čanings, bet viņa saka, ka "viņš, piemēram, stāvēja man ļoti tuvu, un viņš valkāja peldkostīšu dibenus. ... Es paskatījos uz leju, un man bija tāpat, [gasps]! "Skaties viņas imitāciju par viņa gļošās reakcijas:Pievērs uzmanību: