/ / Ko puiši patiešām domā par taviem gūžas matiem

Kādi puiši patiešām domā par jūsu gūžas matiem

Mēs nopietni šaubosimies, vai kāds puisis atkāpies, ja viņš atnāktu, lai atrastu, ka jums bija "nepareiza" lejā staigulīte, bet jauns pētījums no Seksuālās medicīnas žurnāls parāda, ka lielākā daļa vīriešu izvēlas matu bez sieviešu daļas.


Pētījuma laikā pētnieki lūdza 1110 kolēģu vecākos vīriešus un sievietes, kā viņi saglabāja savus kaunuma matus, viņu stilu iemeslus un to, kā viņi vēlējās, lai viņu seksuālie partneri nomirst zemāk.

Izrādās, lielākā daļa no abiem vīriešiem unsievietes tur kārtībā sakārtotas: deviņdesmit pieci procenti no pētījuma dalībniekiem pēdējo četru nedēļu laikā bija noapaļojuši vai noņēmis vismaz dažus savas kaunuma matus. Tajā pašā laikā puse sieviešu un viens no pieciem vīriešiem teica, ka parasti viņiem ir mati. Gan vīriešiem, gan sievietēm, visticamāk, bija līgavainis, ja viņi drīzumā saņems orālo seksu.


SAISTĪTĀS: Noskatīties šos puišus Get Vaksu ļoti pirmo reizi


No krūmojošās minoritātes (pieci procenti, kasnav līgavainis), lielākā daļa bija puiši. Lielākā daļa aptaujāto vīriešu teica, ka pēdējo četru nedēļu laikā viņi ir nedaudz samazinājušies vai vienkārši ļaujot viņu matiem kļūt savvaļā.


Smieklīgi - kopš 60 procentiem aptaujāto vīriešuieteicams, lai viņu partneri nebūtu matu. Atlikušie puiši teica, ka viņiem patika, ka viņu partnerim ir daži mati, kas ir uz augšu vairākiem stiliem, vai, ka viņiem tas nav svarīgi. (Lai ierakstītu, sievietes diezgan daudz sadalīja četrus veidus, dodot priekšroku dūdām bez apmatojuma, daļēji noskūties / vaksētus, apgrieztus, bet bez faktiskas matu noņemšanas, nevis tādā vai citā veidā.)
Giphy.com


SAISTĪTĀS: Tas tikai: gūžas mati var būt atpakaļ


"Šie rezultāti liecina par kaunuma matu noņemšanumodeļi un izvēles ir saistītas ar dzimumu normām un atspoguļo to, kā skaistuma ideāls var atšķirties atkarībā no dzimuma, "saka Svētā pētījuma autore Scott M. Butler, Ph.D., M.P.H., Džordžijas koledžas Veselības un cilvēka darbības skolas direktora vietniece.


Tātad, kāpēc, ja jūs gatavojas de-mati jūsuLabākais iemesls to darīt ir tāpēc, ka tas ir jūsu priekšrocība, saka Butlers, kurš atzīmē, ka dažas sievietes teica, ka viņi vaksē, jo tas lika viņiem justies tīri un padara seksu ērtāk. doma par estētiku starp jūsu kājām vai arī nejūtas kā izkļūt skuveka par regulāru, tas ir arī pilnīgi atdzist.


SAISTĪTĀS: 9 pozīcijas, kas praktiski garantē orgasmuPievērs uzmanību: