/ / 7 Faktori, kurus tu nesaprata, nogalināja seksa dziņu

7 faktori, kurus jūs nezināt, nonāvēja jūsu seksa dziesmu

Dažreiz, neskatoties uz to, ka tu zināt kā prāta vilnis var būt orgasms, domāja parar seksu vienkārši jūtas tik ... meh. Par laimi, ja jūsu seksuālajam piedziņā pēdējā laikā ir tankings, parasti ir iemesls, kāpēc tas nozīmē, ka tas nav jūs, per se; tas ir tavs ieradums. (Un jūs varat kaut ko darīt par tiem!) Mēs lūdzām sieviešu veselības speciālistu Jennifer Wider, M.D., par visbiežāk sastopamajiem iemesliem, kāpēc jūsu seksuālajam piedzimšanas veidam var būt nieks. Lasiet tālāk, lai noskaidrotu, vai kāds no tiem streiko ar jums akordu.


1. Jūs dzerāt pārāk daudz

Ikviens zina, ka puiši pārspīlē to aralkohols, tas ietekmē viņu sniegumu bigtime (ahem, viskija dick). Bet izrādās, ka, atlaidot pārāk daudz vino glāžu, tam var būt līdzīgs efekts. "Jā, alkohols var pazemināt jūsu kavēkļus, bet, ja jūs dzersiet vairāk nekā vienu dzērienu, tas var arī samazināt jūsu seksuālo darbību un jūsu vispārējo dzimumtieksmi," saka Wider. Turklāt booze ir nomācoša viela, un tā var traucēt jūsu seksuālo funkciju - nevis labā veidā.

2. Jūs esat ar antidepresantiem

Runājot par depresiju, lietojot antidepresantusvar arī sabojāt jūsu libido. "Pētījumi liecina, ka līdz 30 procentiem cilvēku, kas lieto SSAI, kas ir selektīvie serotonīna atpakaļsaistīšanās inhibitori, var būt seksuālas blakusparādības, tai skaitā pazemināts libido, erektilās disfunkcijas un orgasma grūtības," saka Wider.


3. Jūs esat popping citu farmācijas, Pārāk

Anti-nomācošie līdzekļi nav vienīgais zāles, ko varsamazināt savu libido; Citi ikdienas medi var to izdarīt arī: "Dzimstības kontrole, antihistamīni, dekongestanti un augsts asinsspiediena zāles var traucēt cilvēka dzimumaktam," saka Wider. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir aizdomas, ka kāds no jūsu meds var sāpināt jūsu libido.


4. Jūs nesaņemat pietiekami daudz Shuteye

Jūs, iespējams, zināt, ka nevar gulēt pietiekami daudznoved pie svara pieauguma un sliktu darba veiktspēju. Bet diemžēl tur ir vēl viena vieta, kurā trūkst miega, uzliek savu neglītu galvu: guļamistaba. Un tas ir ne tikai tas, ka jūs esat pārāk noguris, lai iegūtu seksu (kaut arī tas noteikti ir daļa no tā). "Lai jūsu ķermenim būtu pietiekami daudz miega, ir svarīgi 100% funkcionēt," saka Wider. "Ja jūs noķerat par miegu, jūs varat samazināt savu libido - un arī grūtāk gulēt." Mēģiniet septiņas līdz astoņas stundas naktī, ja varat.


5. Jums ir liekais svars

Papildu mārciņu pārvadāšana var samazināt jūsu seksuālo diskuun jūsu sniegums gultā, saka plašāks. Un daži veselības traucējumi, kas saistīti ar aptaukošanos, piemēram, diabēts un augsts holesterīna līmenis, var ietekmēt arī jūsu libido. Labas ziņas Zaudēt svaru var novērst šīs problēmas. Pārbaudiet mūsu plānu samazināt 30 mārciņas 30 dienu laikā.


6. Jūs nezināt, cik krāšņs tu esi

Tas var šķist sierīgs, bet tas tā ir taisnība: Ņemot sliktu ķermeņa attēlu var pilnīgi sajaukt ar savu seksuālo dzīvi. "Smadzeņu un ķermeņa savienojums ir neatņemama loma cilvēka seksuālajā vēlme un spēja izpildīt," saka Wider. "Ja jums ir negatīvas domas par ķermeni, tas var tulkot tieši guļamistabā." Šie seši veidi, kā pastiprināt savu ķermeni uzticēšanās palīdzēs jums justies lieliski (daudz vairāk nekā viens).


7. Jums ir ļoti aizņemta sociālā dzīve

Jā, izejot visu laiku ir jautri, un tas irtiešām veselīgi, lai būtu spēcīgs sociālais tīkls. Bet, to darot, var radīt nogurumu, izsīkumu, stresu un intīmas laika trūkumu ar savu partneri, proti, sekss aizņem backseat. "Plānais intīms laiks ar savu partneri noteikti ir izaicinājums daudziem pāriem," saka Wider. Tātad, ja jūs jūtaties, ka teiksit saviem kolēģiem un nē uz savu S.O., ņem vienu minūti, lai novērtētu savas prioritātes un pārliecinātos, ka jūs neesat pārklājis sevi pārāk plānas, lai izbaudītu labu rompu.


SAISTĪTĀS: Leju, puisis! Kā būt dzimumorgānamPievērs uzmanību: