/ / 4 Ko tu nevajadzēs pastāstīt savam S.O.

4 Ko tu nevajadzēs pastāstīt savam S.O.

Protams, cieša saikne ir balstīta uz uzticību, mīlestību, atklātu un godīgu saziņu un visu šo reālo lietu. Bet tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pateikt savam S.O. viss par tavām atnākšanām un gājumiem - tas var radīt vairāk kaitējumu nekā labums. Šeit, attiecību eksperts Christie Hartman, Ph.D., atklāj četras lietas, kuras jums nevajadzētu pateikt savam puisim - neatkarīgi no tā, cik tuvu esat.


1. Jūsu numurs

Jūs zināt,ka numurs. Lielākajai daļai puišu nav svarīgi, ka esat bijis ar citiem vīriešiem, bet tas nenozīmē, ka viņi vēlas dzirdēt cik daudz jūs esat bijis ar vai katra puika specifiku. Kāpēc "Numuri un vārdi padara jūsu pagātni ļoti reālu, nevis abstraktu," saka Hartman. Un kad jūsu pagātne šķiet reāla un taustāma, to var vieglāk iekarot, kas nākotnē var radīt nevajadzīgas problēmas un / vai drāmas.

2. Jūsu Ex labākās īpašības

Pieņemsim, ka spēlējat tenisu kopā ar savudraugs, un tev gadās pieminēt, ka tavs bijušais vidusskolā bija zvaigzne, un turpināja būt viņa koledžas komandas kapteinis. Nav šaubu, ka jūsu draugs sāks justies zemākam un sāks salīdzināt sevi ar kādu iedomātu skaitli savā dzīvē, kuru viņš nekad nav izpildījis. Hartman saka: "Vai jūsu ex bija labs maisā, garāks, lielāks, spēcīgāks, gudrāk, viņam bija vairāk naudas vai kāda cita, vienkārši tur neesi," teica Hartmans. "Pastāv iespēja, ka jūsu pašreizējais puisis var mazināties vai mazināties persona. "Un tas ir kaut kas, par ko nevēlaties būt atbildīgs. Viņas padoms:" Jūs varat pieminēt pāris sliktas lietas, bet ne labas lietas. "Vienkārši pārliecinieties, lai sliktas lietas saglabātu gaismu, ja jūs nolemjat atlaist tos - jūs nevēlaties nopelnīt reputāciju kā trash talker.


3. Lai jūsu iekšējais aplis nebūtu lielākais ventilators

Varbūt tas ir viņa lielais rokas tetovējums. Varbūt tas ir fakts, ka viņš pirms tam ir precējies. Varbūt tas ir fakts, ka viņš ir pārāk antisociāls sabiedriskās sapulcēs. Neatkarīgi no iemesla, jūsu ģimene un draugi nav jūsu cilvēka cienītāji, un viņi tev to teicuši. "Nelieciet viņu," saka Hartmans. "Tas sāp visiem un vada ķīli starp cilvēkiem." Tā vietā saglabājiet informāciju sev un mēģiniet pakļaut savu apkalpi viņa izsmalcinātākiem atribūtiem. Vai vienkārši ignorējiet viņu viedokli. Viņš ir jūsu partneris, nevis viņu, un galu galā tu esi kas sauc šāvienu.


4. Kā jūs un jūsu pieredze jūsu laikā kopā

Vai jūs abi izmantojāt laikrakstam lasītpāri blakus, veiciet krustvārdu un tad katru svētdienu uzliekiet saulainas pogas olas ar diagonāli sagrieztu sinepju grauzdiņš? Vai katru ceturtdienas vakarā jūsu vietējā bārā jūs saņēmāt spārnus un amatniecības alus pudeli? Nesaki savam pašreizējam partnerim. "Atklājot pārāk daudz informācijas par iepriekšējām attiecībām un tradīcijām, kas jums bija kopā, gan labi, gan slikti, vienkārši nav laba ideja," saka Hartmans. "Iet uz TMI savā S.O. liek viņam justies mazāk nozīmīgi, tāpēc tikai runājiet par savu pagātni, un bieži vien to nedariet. "


Vairāk no Sieviešu veselība:

Vai šie 9 lietas, un jums nekad Nevajadzēs Pāri Therapy

Jūsu Ultimate Survival rokasgrāmata, lai tiktos ar vecākiem

Viss, ko sievietes kļūdaini domā, ka vīrieši atrast seksīguPievērs uzmanību: