/ / Orālais sekss jūsu periodā: sievietes un sievietes iesver

Mutes dobums par jūsu laiku: sievietes un sievietes iesver

Nesen Vīriešu veselība aptauja atklāja, ka 60 procenti puišu būtu uz augšulai kļūtu aizņemta, kamēr tante Flo atrodas pilsētā. Bet ko par sievieti, kurš viņas laikā saņēma orālo seksu, vai tas mainītu lietas? Mēs nolēmām šo jautājumu uzdot daudziem vīriešiem un sievietēm. Lasiet tālāk, tad paziņojiet mums komentāros, ja jums ir kaut ko pievienot tēmai.


Ko cilvēki saka

"Es domāju, ka sievietes viņu seksa laikā saņem orālo seksuperiods ir pilnīgi labi. Šķiet, ka daudz puišu - un varbūt arī dažas sievietes - joprojām ir ļoti daudz tumsā par sieviešu anatomiju un to, kā ķermenis darbojas. Bet seksa vai orālo seksu ideja periodā nekad mani neuztraucās. Varbūt, kad es biju pusaudzis, es "domāju, ka tas ir bruto, bet tas, iespējams, bija vairāk saistīts tikai ar to, ka nezināja par visām lietām seksuālo." -Ted M.


"Mums visiem ir robežas ... pat man." -Michael G.


"Es personīgi zinu, daži puiši, kuri patiešām ir iekļautiideja par sievietes pazemināšanos, kamēr viņa ir savā periodā. [Es to pamanīju] lielākoties lielākā daļa sieviešu ir jutīgākas un tendence orgasma grūtāk tuvojas vai laikā viņas laikā, tāpēc es domāju, ka tas ir izdarīt šiem puišiem. Personīgi es saku, jūs "kļūst lietus pārbaudiet "līdz nākamajai nedēļai. Atvainojiet, babe, bet tas ir tieši tā, kā tas ir. Esmu bijis ar pietiekami daudzām sievietēm, lai to uzzinātu, kamēr es veicu savus pienākumus tajā trīs nedēļas no mēneša, izlaižot nedēļu nav kas sabojā mūsu attiecības. " -Darren Michaels


"Sniedz manu sievu orālo seksu, ja viņa ir viņas periodāJebkurā gadījumā sievietes klitoris nav pie viņas maksts atveres, tādēļ, ja jūs esat uzmanīgs, jūs neesat gatavojas izplūst asinīs un pat tad, ja tā būtu, tā ir vienīgā asiņaina . " -Anonīms


"Ak, tas ir vienkāršs. Puiši dzīvo orālo seksu, kamēr viņa ir viņas periodā! Ak jāgaida, tu domā ... Ak, mans. " -Jason M.


"Daži vīrieši ir tik stulbi. Viņi nesaprot, ka asinis nāk no maksts, nevis no klitora-duh! Tātad, ja kāds ir uzmanīgs, noteikti ir iespējams, lūdzu, sieviete šajā mēneša laikā, bez jebkādām problēmām. " -Dan Nainan


SAISTĪTĀS: Esi sekss, pat tavā periodā


Ko sievietes saka


"Es neesmu tajā, bet es arī neesmu pilnīgi pretojies." -Anna M.


"Ja mēs runājam mutiski, kad viņa mute pēc tam nāk sarkanā krāsā, tas ir brūvs. Ja mēs runājam, viņa uzreiz saņēma dušu, un viņš tikai lizēja viņas klitoru, es varu to izcelt. " -Maliika M.


SAISTĪTĀS: 5 veidi, kā viņš vēlas, lai tu spēlētu ar saviem krona dārgakmeņiem


"Ideja par mutisku tulkošanu, kamēr es esmu savā laikposmāabsolūti briesmās un mani satricina. Es nekad ļautu puimam pie manas vagīnas nest savu muti vai pat pirkstu, kad es no tā iztukšos. Man ir pilnīgi labi, ka man ir sekss manā periodā, bet mutiska ir pilnīgi cita ballēma, no kuras es pilnīgi nometos. " -Sivans S.


"Kad es biju jaunāks, es nedomāju, ka tas bija liels darījums. Bet tagad, kad es "mazliet vecāks un māte, un varbūt nedaudz vairāk apzinās, noteikti ne!" -Amija P.


"Ew, bruto, nekādā veidā." -Sabrina D.


SAISTĪTĀS: Mēs lūdzām vairāk nekā 800 vīriešu par viņu mīļajiem seksa stāvokļiemPievērs uzmanību: