/ / 10 Stiprās kustības, kas labāk sakrīt

10 Stiprības virzieni, kas labāk sakrīt

Kardio treniņi un mūzika, skaistainstruktori un grupu fitnesa nodarbības, brīnišķīgi laika apstākļi un āra vingrinājumi. Tās ir visas lietas, kas ir tik daudz labākas, kad tās sanāk kopā. Tāpat ir daži spēka apmācības virzieni, kurus var palielināt, kad tie tiek savienoti pārī ar citiem. Mēs runājām ar Tony Gentilcore, sertificētu personīgo treneri un spēka un kondicionēšanas speciālistu un Cressey Performance līdzdibinātāju Hadsonā, Masačūsetsā, par kombinācijām, kas jūsu sirdī sūknēs, vienlaikus veidojot muskuļus. Lasiet par pieciem savienojumiem, lai tonizētu visu ķermeni. Bam!

VAIRĀK: 6 visspēcīgākie spēku apmācības padomi

Hanteles nostiprināšanās ar hanteles plecu nospiedumu

Kāpēc viņi labāk kopā: Gentilcore saka apakšējā ķermeņa dedzināšana hantelesNometņu acis ir ideāli piemērotas augšējā ķermeņa dedzinošajam hanteles plecu nospiedumam, jo ​​kustības daļā katra augšējā vai apakšējā ķermeņa daļa tiek pārtraukta attiecīgi. Šie īsie palīglīdzekļi palīdzēs saglabāt formu visā nodarbībā.

Hanteles nostiprināšanās ar hanteles plecu nospiedumu

Kā to izdarīt: Turiet pāris hanteles pie roktura garumā blakus savām malām, plaukstām saskaras viens pret otru. Piestipriniet savu abs un pazeminiet ķermeni, cik vien iespējams, nospiežot gurnus atpakaļ un noliecot ceļus (A). Piespiediet ķermeni uz augšu, lai vienlaicīgi nospiestu svarus uz augšu, līdz jūsu rokas ir pilnīgi taisnas, un jūsu palmas atrodas viens pret otru (B). Atgriezties sākuma pozīcijā. Tas ir viens pārstāvis.

VAIRĀK: 7 treneri dalīties ar labākajiem spēku apmācības padomiem

Viena roka atpakaļgaitas lunge un nospiediet

Kāpēc viņi labāk kopā: Tāpat kā iepriekšējā kustībā, šis uzdevums dod pusino jūsu ķermeņa pārtraukuma, kamēr strādājat otrā pusē. Tikai ar šo kustību, jūsu labās un kreisās puses saņem attiecīgus pārtraukumus, nevis augšējo un apakšējo ķermeni, saka Gentilcore. Atkal, tas palīdz saglabāt savu formu neskartu visā jūsu reps.

Viena roka atpakaļgaitas lunge un nospiediet

Kā to izdarīt: Sēciet ar kājām nedaudz tuvāk nekāplecu platuma intervāls. Paņemiet ar savu labo roku hanteles un turiet to blakus labajam plecam, palmam vērstiem. Soli atpakaļ ar labo kāju un nolaidiet ķermeni atpakaļgaitā, vienlaikus nospiežot hanteles taisni virs pleca. Lai atgrieztos sākuma pozīcijā, nolaidiet hanteles, kad piespiedīsiet sevi atpakaļ. Tas ir viens pārstāvis. Pārslēdziet rokas un kājas, un atkārtojiet.

Side Lunge ar Biceps Curl

Kāpēc viņi labāk kopā: Tā kā lielākā daļa cilvēku izmanto priekšu un atpakaļkustības, kad tās stiprina vilcienu, sānu no sāna kustība sānu lunge darbina muskuļus, jūs parasti neizmanto, saka Gentilcore. Pārejot šo kustību ar bicepss curl, jūs iesaistīt rokas, kā arī jūsu kodols, kas tur jūsu muguras stāvus, viņš saka.

Side Lunge ar Biceps Curl

Kā to izdarīt: Turiet pāris hanteles pie roktura gar blakusjūsu puses, plaukstām vērsti uz priekšu un kājām plecu platumā. Paceliet kreiso pēdu un veiciet lielu soli pa kreisi, nospiežot gurnus uz muguras, un pazeminiet ķermeni, atlaidot gurnus un noliecot kreiso ceļgalu. Jūsu labā kājene būtu jāpaliek taisni zemūdenes "apakšējā" stāvoklī. Cirpiniet abas rokas uz augšu. Nolaidiet svaru un atgriezieties sākuma pozīcijā. Atkārtojiet visu procesu, šoreiz pārejot pa labi.

VAIRĀK: Kā kardio var veidot izturību

Hanteles rumāņu izlaidums uz hanteles lunge

Kāpēc viņi labāk kopā: Gentilcore saka, ka viņš jau tagad mīl ķermeņa kopējo vērtību

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.