/ / Vai Marihuāna tiešām var palielināt jūsu orgasmu?

Vai Marihuāna patiešām var palielināt jūsu orgasmu?

Mēs visi zinām, ka sekss nodrošina dabiski augstu, betizmantojot marihuānas uzliesmojošu smērvielu, var acīmredzami paņemt vēl augstāku. Tiem, kuri meklē lielāku un labāku kulmināciju, Foria ir izstrādājusi jaunu personisku smērvielu sievietēm, kas sastāv no šķidras kokosriekstu eļļas un medicīniska tipa kaņepes, kas, iespējams, rada prāta-pūšošās orgasmas.


Saskaņā ar viņu tīmekļa vietni, katrā aerosolā ir 2mg THC, un jums vajadzētu piemērot smērvielu vismaz pusstundu pirms seksuālās aktivitātes, lai iegūtu visas priekšrocības. To nav novērtējusi FDA, un jūs to varat saņemt tikai ar ārsta recepti no Kalifornijas, bet Kolorado un Vašingtona drīz sekos.

VAIRĀK: Mitrs un savvaļas: labākais uburs


Nē, tas nenozīmē tevi augstu, tā vietā tā solapaaugstinātas sajūtas un atslābumu zem joslas, kad to lietojat. Tas nozīmē, ka jūs varētu arī to injicēt (ja jūs patiešām jutos kā tas, vai ja jūsu partneris samazinājās uz jums, kamēr jūs to izmantojāt). Ņemot to mutiski, varētu radīt tādu pašu ietekmi, kāda rodas jebkurai citai ēdamajai ārstnieciskajai marihuānai, saka Bretaņas Konfers, Fiorijas pacientu aprūpes un sakaru direktors.


Tas izklausās lieliski teorētiski, bet vai tas atbilst hype? Saskaņā ar vienu no Amelia McDonell-Parry kunga galvenā redaktora pārskatiem The Frisky, ziede viņai nebija augsta, bet viņas maksts noteikti izjuta sekas. "Tāpat kā mana maksts, Meksikā, atkāpās plosītos bez rūpēm pasaulē," viņa raksta The Frisky. Tas teica, ka viņa atzina, ka tā navbrīnumaino smarža un, lai arī tā padarīja viņu mitrāku un atvieglinātu nekā parasti, viņa neziņoja par 15 minūšu orgasmiem (kas agrāk tika solīts citā pārskatā). Tomēr viņa teica, ka viņai ir "stiprāks, garāks gandrīz lēnāks orgasms. "Viņa arī atzīmēja, ka tas, iespējams, ir vieglāk izmantot, ja jūs jau esat iepazinies ar marihuānas sekām.


VAIRĀK: Smērvielas padomi karstākajam dzimumam


Tātad marihuāna patiesībā ir libido pastiprinātājs? Ob-gineja Alyssa Dweck, M.D., līdzautors V ir Vagina saka, ka viņa nezina par visiem pētījumiem, kas pierādaMarihuaana uzlabo orgasmu, tādēļ viņa nevar uzzināt par Foriju no medicīniskā viedokļa. Tomēr "ir jēga, ka relaksācija no marihuānas uzsūkšanās caur maksts gļotādu ir jēga."


Bet, lai arī kokosriekstu eļļa ir iecienīta dabiskā smērvieladažām sievietēm, citiem var paaugstināt infekcijas risku, tāpēc viņa iesaka to izmēģināt uz savu risku. (Kas ir labs padoms jebkura veida narkotikām). Nemaz nerunājot, eļļa var iznīcināt prezervatīvus un padarīt tos mazāk efektīvus, tādēļ jums būs jāizmanto ne-lateksa prezervatīvs STD aizsardzībai.


Tātad jūs varat ņemt arī daudz? Ieteicamā deva ir 4-8 aerosoli, kas vidēji ir 12 mg THC. (Lai to aplūkotu, Kolorādo valsts darba grupa nesen ierosināja vadlīnijas, kas ierobežo ēdamo marihuānu uz 10 mg devām.) Pētījumā paskaidrots, ka vairāk nekā ieteicamā deva iekšķīgi var radīt tādas pašas sekas kā pārāk daudz pārtikas marihuānas (par vairāk par to, izbraukšana Maureen Dowd jaunāko kolonnu Ņujorkas Laiks par ēšanas visu kafiju šokolādes bāru).


"Bet, ja jūs to lietojat lokāli, tas tā navJums ir liela psihoaktīvā iedarbība uz jūsu prātu. Jūs nesaņemat akmeņus. Plus, visticamāk, to būtu grūti lietot pārāk daudz lokāli - galu galā jūs varat izmantot tikai tik daudz lūpu. Tomēr FDA nav pārbaudījusi produktu, tāpēc mēs neesam pārliecināti par jebkādām nelabvēlīgām blakusparādībām, kas var rasties lokāli.


Par libido pastiprinātāji, ka don t t nepieciešama recepte medicīniskajai marihuānai, pārbaudiet šos 14 seksīgos veidus, kā palielināt savu vēlmi.


VAIRĀK: Kā vīrieši un sievietes patiešām izjūt LubePievērs uzmanību: