/ / Uzkoda, kas palielina jūsu seksuālo dzīvi

Uzkoda, kas palielina jūsu seksuālo dzīvi

Acīmredzot, ābolu dienā valda liekā seksa dzīve. Saskaņā ar jaunu pētījumu, kas publicēts 2007. Gadā, sievietes, kas ēd vismaz vienu ābolu dienā, ir augstākas seksuālās dzīves kvalitātes ziņā Ginekoloģijas un akušerģijas arhīvi.


Pētnieki no Santa Chiara reģionaItālijas slimnīca pieņēma darbā 731 pirmsmenopauzes sievietes vecumā no 18 līdz 43 gadiem, no kuriem visiem nebija nesena vēsture vai sūdzības par seksuālo traucējumiem. Dalībnieki tika iedalīti divās grupās: ābolu ēdāji (kuri ēda vienu vai divus ābolus dienā) un ne-ābolu ēdāji (kuri dienā ēst mazāk nekā ābolu). Tad visas sievietes aizpildīja sieviešu seksuālās piederības indeksa anketu, kurā tika uzdoti 19 jautājumi par vēlmi, uzbudinājumu, smērvielu, orgasmu, apmierinājumu un sāpēm. Iegūstiet to: sievietēm, kuras ēda vienu vai vairākas ābolu dienā, bija augstākas seksuālās funkcijas rādītāji, īpaši eļļošanas un vēlmju kategorijās.

Protams, ir arī daudzi citi faktorivarētu ietekmēt šo sieviešu seksuālo dzīvi, piemēram, kontracepcijas līdzekļu lietošanu, fiziskās aktivitātes un uztura paradumus, taču pat tad, ja pētnieki kontrolēja šos mainīgos lielumus, konstatējumi saglabājās. Nopietni, tur ir saistība starp ikdienas ābolu ēšanu un lielisku dzimumdzīvi.


VAIRĀK: Vai jūs darīsiet sulu tīrīt, lai uzlabotu savu libido?


Acīmredzot šī korelācija nav obligātapierādot cēloņsakarību, bet pētnieki saka, ka ir daži iemesli, kāpēc āboli var būt piemēroti jūsu seksuālajam piedziņā. Augļos ir polifenoli un antioksidanti, kas var stimulēt asins plūsmu, veicinot uzbudinājumu. Tie satur arī floridzīnu, kopēju fitoestrogenu, kas var izraisīt estrogēna iedarbību, un tas var būt svarīgs eļļošanas un dzimumtieksmes procesā.


VAIRĀK: 6 Viedās stratēģijas, kad jūsu seksa dziesmu stendi


Ikviens cits, kas ir gatavs ielīmēt veikalu un ielādēt toāboli? Šeit ir 11 garšīgas ābolu receptes, kas palīdzēs jums iegūt labu lietu katru dienu. Vai nav ābolu ventilators? Izmēģiniet vienu no šiem septiņiem ēdieniem, kas pastiprina jūsu libido.


VAIRĀK: 14 seksīgie triki, lai uzlabotu libidoPievērs uzmanību: