/ / 10 Killer variācijas, kas palielinās jūsu plankumu spēli

10 Killer variācijas, kas palielinās jūsu plankumu spēli

Paneļi ir diezgan daudz jūsu labākais draugs, kad tasnāk uz buiding badass galveno spēku. Bet, ja jūs kādreiz esat strādājis ar 30 vai 60 sekunžu laika plānojumiem tavā rutīnā, jūs zināt, ka viņi var būt diezgan briesmīgi boring. (Mēs zinām, ka mēs neesam vienīgie, kas visu laiku skatās uz pulksteni.) Tieši tāpēc mēs jautāja Sieviešu veselība's fitnesa direktors Jen Ator, C.S.C.S., lai sajauktu to ar dažiem jauniem atkārtojumiem šīs klasiskās pozā. Dāmas, ļaujiet mums iepazīstināt jūs ar dēļu krānu.

"Tas, ko es mīlu par dēļu krāniem, ir tāds, ka tie ir"Ators saka, ka katrs no šiem variantiem aktivizē visu jūsu kodolu, radot nestabilitāti, pārvietojot vienu vai vairākus no jūsu" stabila pamatnēm "(a.k.a., jūsu rokās un kājās)."

Jūsu abs nav vienīgā ķermeņa daļa, kurai jūs būsitvai nu strādājot. Atšķirības, piemēram, priekšējā saskare un roku krāni, pievelk jūsu augšējo muguru un plecus, kamēr papēdis un sānu pirkstu krāni sasniedz jūsu glute un iekšējās augšstilbes vairāk iesaistīti katrā rep, Ator saka.

Atslēga, lai iekarotu katru jauno kustību: saglabājot jūsu kodols stabila. "Padomājiet par to, kā saglabāt savu kodolu, un jo īpaši jūsu gurnus," klusu ", nevis tos, kas pārvietojas uz augšu un uz leju vai pusi uz otru ar katru rep," Ator saka. "Jūs nesaņemat bonusa punktus par ātrumu ar tādām kustībām kā šie, jūs saņemat punktus par kontroli. Tāpēc saglabājiet savu atkārtoti lēnu un vienmērīgu, koncentrējoties uz to, lai jūsu galvenais uzmanīgi jādomā par jūsu abs piesaistīšanu, tā kā kāds gatavojas tevi šaut kuņģis. " (Uzņemiet savu kodolu nākamajam līmenim ar sieviešu veselības Flat Flat Belly Joga DVD!)

Ja jūs vēlaties pievienot šos iedomātā bikses dēļi, laisavu rutīnu, izvēlies vienu un apstrīdiet sev, lai atkārtotu kustību tik ilgi, kamēr parasti tur būtu standarta dēlis. Vai arī izvēlieties trīs līdz četras variācijas un veiciet tās atpakaļ uz aizmuguri, aizpildot katrus no 10 līdz 12 reps. Veiciet vienu vai divas tā kopijas tavā treniņa beigās vai veiciet divus vai trīs komplektus savrupajam treniņam.

Pievērs uzmanību: