/ / Pārsteidzošs veids Pill var ietekmēt jūsu seksuālo apmierinātību

Pārsteidzošs veids Pill var ietekmēt jūsu seksuālo apmierinātību

Ātrs: cik apmierināts tu esi ar savu seksuālo dzīvi? Ja jūs esat sasaistīts, jūsu atbildi var ietekmēt jūsu dzimstības kontrole vai, konkrētāk, vai jūs sākāt vai pārtraucāt hormonālo dzimstības kontroli jūsu attiecībās, saskaņā ar jauno pētījumu, kas publicēts žurnālā Psiholoģiskā zinātne.


VAIRĀK: Jūsu Birth Control var sazināties ar libido

Jūs zināt, ka jūsu hormoni ietekmē jūsu ķermeniton no veidiem, kas ietekmē visu, sākot no jūsu garastāvokļa, uz sava veida seksu, kuru jūs alkstat. Un tā kā perorālie kontraceptīvie līdzekļi var ietekmēt hormonu līmeni, ir veikts daudz pētījumu par to, kā tas varētu būt loma jūsu pievilcībā un libido. Bet līdz šim pētnieki nebija daudz izdarījuši, pētot, kā perorālie kontracepcijas līdzekļi ietekmē faktisko attiecību apmierinātību.


Šajā jaunajā pētījumā tika uzņemti 365 heteroseksuāli pāriun uzdod katram jautājumus par viņu pašreizējo attiecību apmierinātību - gan seksuālo, gan non-seksuālo. Sievietes arī atzīmēja, kāda veida kontracepcijas viņi izmantoja, kad viņi sāka attiecības un ko viņi tagad izmanto.


Lūk, ko viņi atrada: Sievietes, kas savas attiecības laikā sāka vai pārtrauca lietot kombinētas perorālās kontraceptīvās tabletes, bija mazāk seksuāli nekā sievietes, kas nekad nebija lietojušas tableti, un sievietes, kuras visu laiku uzturas. Tomēr sieviešu seksuālo attiecību apmierinātība netika ietekmēta, un arī tas nebija bērna apmierinātība.


Būtībā tas izskatās kā apstāšanās vai palaišanahormonālo dzimstības kontrole attiecību laikā sievietēm ir mazāka par seksuālo dzīvi kopā ar saviem partneriem. Tātad, um, kāpēc? Mēs zinām, ka daži pētījumi norāda, ka dzimstības kontrole var pazemināt jūsu libido, lai gan tas neizskaidros, kāpēc sievietes izstājās no Pills, jo apmierinātība samazinājās. Interesanti, ka citā pētījumā konstatēts, ka tablete var ietekmēt to, ko jūs esat piesaistījis un pat kurš jūs datums. Tātad, vai ir iespējams, ka hormonu maiņa, pārtraucot vai uzsākot tableti, varētu patiešām padarīt jūs mazāk apmierinātu ar jūsu puika guļamistabas prasmes? Pētnieki var "t droši pateikt, ka viņi atrod tikai asociāciju, nevis cēloņsakarību, efektu saistība, bet tā "diezgan aizraujoša saite!


VAIRĀK: 7 Lieliski dzimšanas kontroles ieguvumi no veselības viedokļa


Bet neļaujiet tai izbiedēt tevi no apstāšanāsja tas ir nepieciešams. Ir skaidrs, ka ir daudz pamatotu iemeslu, kāpēc jūs izmantojat dzimstības kontroli, kuru jūs lietojat, tāpēc tas nav noteicošais faktors. Un, kā dažas sievietes var apliecināt, tablešu lietošanas izmaiņas nenozīmē mazāku seksuālo apmierinājumu, dažas sievietes pēc tabletes sākšanas ziņo par daudz lielāku dzimumtieksmi, jo viņiem ir komforts, ka viņiem ir grūtniecība.


Apakšējā pozīcija: Padomājiet par to vairāk kā FYI. Kā svina autors S. Kreigs Roberts, doktors no Stirlingas Universitātes, ievietoja paziņojumā presei: "Mēs ceram, ka mūsu rezultāti palīdzēs sievietēm saprast, kāpēc viņi var justies kā viņi dara ar savu partneri, kad viņi maina lietošanu. "


VAIRĀK: 10 Birth Control-Myths-Debunked!Pievērs uzmanību: