/ / Slimība, ko jūs varat saņemt no pārāk daudz seksa

Slimība, ko jūs varat saņemt no pārāk daudz seksa

Varbūt jūs esat pavisam jauna veida attiecībās, jūs vienkārši pavadījāt romantisku ceļojumu kopā ar savu laulāto vai arī jūs iepazīties ar tālsatiksmes un beidzot redzēju tavu partneri. Lai kāds būtu jūsu iemesls seksuāli piepildītām nedēļas nogalēm, tam var būt viens nelabvēlīgs blakusparādība: urīnceļu infekcija.


Ja jūs bieži saņemat šīs kaitinošas un sāpīgasinfekcijas kādā no iepriekš minētajiem laikiem, jūs neesat vieni. Patiesībā, ekspertiem pat ir sarunvalodas nosaukums: medus cystitis. Tas varētu izklausīties gudrs, bet tas ir tas pats šausmīgs UTI, kuru jūs izmantojāt. ieviesa šo terminu, lai izskaidrotu sieviešu tendenci noslēgt inficēšanos pēc dzimuma, īpaši pēc tam daudz par seksu.

"Uretrā - caurule, kas iziet no ārpuses uz augšujo urīnpūslis ir burtiski tieši blakus maksts, "saka Ob-gineja Mary Jane Minkin, MD, klīniskā profesore Yale medicīnas skolā. Kad jums ir sekss, baktērijas no maksts var ieelpo urīnizvadkanālā, kur tā ceļo līdz urīnpūslim. Un, ja īsā laika periodā ir daudz seksa, tas var padarīt jūs jutīgākas pret šīm infekcijām.


Viena kopīga teorija ir tā, ka jūsu ķermenis nav pieradisbaktērijas, kuras jūs esat pakļauti jaunam partnerim, bet Minkins saka, ka tas droši vien nav tas gadījums. Faktiski tā parasti ir jūsu pašu baktērijas, kas izraisa infekciju. Tātad tas nav jūsu jaunais partneris, kas izjauc jūsu maksts - tas ir fakts, ka ar viņu trīs reizes bijāt seksu ar viņu vakarā.


VAIRĀK: Kā prezervatīvi uztur Jūsu maksts veselīgu


Tātad, ko jūs varat darīt par to? Minkins iesaka daudz eļļošanas, lai novērstu asaru vai kairinājumu, kas var palielināt infekciju risku. Peeing arī pirms un pēc seksa var arī palīdzēt. Ja jums ir tendence uz UTI, tas var palīdzēt veikt dzērveņu ekstraktu regulāri. "Dzērveņu faktiski notur baktērijas pielipušās līdz urīnpūšļa sienai," saka Minkins. Un kad viņi pietrūkst urīnpūslī, tas, kad jūs saņemat infekcija. Jūsu ārsts var arī izrakstīt antibiotiku, ko varat lietot katru reizi, kad Jums ir sekss, un tas nodrošinās augstu antivielu līmeni urīnā (lai gan tas nav jūsu asinsritē, tādēļ netiks iegūta rauga infekcija). Jums ir jānorāda mazu devu antibiotikas, lai katru mēnesi lietotu dažus mēnešus, lai redzētu, vai tas maina floru jūsu maksts.


VAIRĀK: Don 't Put to tur augšā!


Bet, ja jums ir vairāk nekā nedaudz UTI pargadu, Minkins iesaka pierakstīties kopā ar urologu, lai noskaidrotu, vai jūsu urīnpūslī notiek kaut kas, kas padarīs jūs jutīgākus pret infekcijām. Neuztraucieties - jūsu ārsta rīcībā būs daudz risinājumu, kas ir mazāk izteikti, nekā samazinot libido. "Ja Jums rodas biežas UTI, dodieties pie sava ārsta - jums nav jāpārtrauc dzimumattiecības!" saka Minkins.


VAIRĀK: Vai tu slacking par savu seksuālo veselību?Pievērs uzmanību: