/ / 5 Jautājumi, kurus jums vajadzētu uzdot Jūsu Gyno

5 Jautājumi jums vajadzētu lūgt jūsu Gyno

Mēs zinām, mēs zinām, kad jūs atkārtoti pie gyno, jūsgribi no šiem apaviem pēc iespējas ātrāk. Bet, skatoties ikgadējā ob-gyn vizīte, jūs varat apdraudēt jūsu veselību. Mēs lūdzām Jennifer Asthon, M. D. un Jennifer Berman, M. D., gan pasakaini ārsti par pārsteidzošu šovu Ārsti, lai dalītos piecos jautājumos, kas sievietēm vajadzētu pieņemtlaiks uzdot viņu ob-gyn pie nākamās vizītes. Mainiet savu tipisko "viss" s naudas sodu! "Runāt par godīgu Q & A sesiju. Šeit ir daži piemēri jautājumiem, jūs varētu jautāt:


Vai asiņošana pēc dzimuma ir normāla?

Asinis var norādīt kaut ko no neliela žagas(dzemdes polipi) līdz ārstējamam stāvoklim (endometrīts) uz nopietnu situāciju (dzemdes kakla vēzis). Ja redzat jebkuru apres intimitāšu asiņošanu, atzīmējiet tās krāsu (spilgti sarkanie signāli uzrāda jaunu brūci, tumši sarkana var būt atlikušā menstruālā asiņošana) un brīdiniet savu ārstu, saka Ashton.

Manam laikam ir prāts. Vai tā ir problēma?

Var būt. Bermans saka, ka periods, kas parādās katru mēnesi vēlāk, nav normāls. Nav arī smērēšanās starp periodiem vai asiņošanu lielās klucīšos. Aprakstiet savu plūsmu detalizēti un ļaujiet jūsu M.D palīdzēt izlemt, vai tas ir regulāri.


Cik daudz dzērienu es varu saņemt nedēļā?

Nejauši daudz sieviešu dzer labi pār visuieteicamais viena dzēriena ierobežojums dienā vai septiņas reizes nedēļā. "Kad es saviem pacientiem daru patieso matemātiku ar mani, viņi izstumj," saka Ashtons. Trauksme, jo tikai viena miega diena ir saistīta ar 11 procentiem lielāku risku saslimt ar krūts vēzi.


Vai man vajadzētu saņemt klīnisku krūšu izmeklējumu?

Šīs fiziskās krūmu pārbaudes eksāmenos notiek uz vietasvisa krūšu zona, un vajadzētu ņemt vismaz trīs pilnas minūtes - ir efektīvas, lai atrastu iespējamās problēmas. Ja jūsu dokuments piedāvā vienu, sakiet jā; ja viņa to nedara, jums vajadzētu, saka Ashton.


Kādi ir orālo seksuālie draudi?

Mutes vēža gadījumi pieaug un vairāk nekā puseno tiem izraisa HPV, STD, kas var izplatīties mutē, izmantojot orālo seksu. Pavaicājiet, lai docs pārietu uz detaļām, un pēkšņi ievērojiet mutes dobuma sāpes vai klepus.Pievērs uzmanību: