/ / STD, kas nepieciešams, lai jūsu radars

STD, kas ir nepieciešams jūsu radaram

Nu tas ir briesmīgi: Gonorejas gadījumi dažās valsts teritorijās pieaug, saskaņā ar jauno slimību kontroles un profilakses centru (CDC) pētījumu, kuru plānots publicēt žurnālā Jaunās infekcijas slimības.


Gadu gaitā gonoreja ir pielāgojusies un kļuvusiizturīga pret lielāko daļu antibakteriālās ārstēšanas, ko ieteikusi CDC. Tā nav ieteikusi lietot ciprofloksacīnu, lai cīnītos pret to, piemēram, kopš 2007. gada. Pašreizējās pamatnostādnes iesaka kombinētu terapiju, lai ārstētu gonoreju: injicējamu antibiotiku ceftriaksonu kopā ar vienu no divām perorālām antibiotikām (azitromicīnu vai doksiciklīnu).

Šajā pētījumā CDC analizēja datus noGonokoku izolātu novērošanas projekts, kas savākts laikā no 1991. gada līdz 2006. gadam aptuveni 17 ASV pilsētām. Pētnieki vēlējās noskaidrot, vai antibiotiku rezistentas gonorejas izplatība palielinātu vispārējo gonoreju gadījumu skaitu. Deviņās pilsētās ar zemu rezistentas gonorejas līmeni gonoreju gadījumu skaits samazinājās no 2000. līdz 2006. gadam. Bet pārējās astoņās pilsētās, kurās visiem bija augsta izturīguma pakāpe gonoreja, lietu skaits palielinājās. Trauksmes satricinājums.


Piešķirts šis pētījums identificēja tikai asociāciju, cēloņsakarība. Bet tomēr, kas notiek? Kā norāda pētījumu autori, medikamentiem var paiet ilgs laiks, lai atbrīvotos no gonorejas. Pat ja kāds tiek ārstēts ar STS, viņi to var izplatīt, ja viņiem ir neaizsargāts sekss pirms slimības izskaušanas.


Lielākā problēma ir tā, ka gonoreju var attīstītiesSaskaņā ar CDC, pat vēl vairāk izturēties pret ceftriaksonu, kas ir spēcīgākais zāles, ko šobrīd lieto šī STD ārstēšanai. Lai gan ASV vēl nav redzējuši nevienu no šiem gadījumiem, Japānā un Eiropā ir konstatēti narkotiku rezistenti celmi.


Pašlaik CDC iesaka vismaz reizi gadā pārbaudīt gonoreju un lietot prezervatīvus neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat. Un ja jūs ir inficēti, nekavējoties ārstējieties un atturieties no neaizsargāta dzimumakta, līdz esat apstiprinājis, ka esat izārstējis.


Vairāk no Sieviešu veselība:

7 pārsteidzoši STD fakti

Vai jūs varat dot sev STD?

Jauna dzimstības kontroles metode novērš grūtniecību un STSPievērs uzmanību: