/ / Jūsu Birth Control var būt sazināties ar savu Libido

Jūsu Birth Control var sazināties ar libido

Pēdējā laikā sajūta mazāk trakulīga? Kaut arī daudzi faktori varētu veicināt ne tik zvaigžņu seksuālo piedzīvojumu, jauni pētījumi liecina, ka var vainot savu dzimstības kontroles metodi. Salīdzinot ar sievietēm, kuras lieto nehormonālas kontracepcijas metodes (piemēram, prezervatīvus), Sievietes, kas lieto hormonālo dzimstības kontroli (piemēram, pill vai gredzens), saskaras ar zemu dzimumtieksmi un lielāku diskomfortu seksa laikā, saskaņā ar pētījumu, kas publicēts Seksuālās medicīnas žurnāls.


Pētnieki Princeton un vairāki citiuniversitātes izmantoja tiešsaistes aptauju, lai savāktu datus par 1101 sievietei, kas jaunāka par 51 gadu vecumu. Puse no sievietēm izmantoja gan hormonālas, gan nehormonālas kontracepcijas metodes (piemēram, tableti un prezervatīvi), bet puse no viņiem izmantoja tikai pēdējo. Diemžēl sievietes, kuras lietoja hormonālo kontracepciju, ziņoja par retāku seksuālo aktivitāti, uzbudinājumu, baudu un orgasmu iepriekšējā mēnesī; plus viņiem bija vairāk grūtību ar sāpēm un sausumu.

VAIRĀK: Vai tablete patiešām izraisa depresiju?


Protams, tas nenozīmē, ka tev visu vajadzētu mētātjūsu kontracepcijas tabletes un izvēlieties prezervatīvu politiku. Ne visas sievietes, kas lieto tableti, ir tādas blakusparādības kā šīs. Patiesībā, zinot, ka nevarat iestāties grūtniecības stāvoklī (pateicoties uzticamiem hormonāliem kontracepcijas līdzekļiem), var būt viens no lielākajiem libido pastiprinātājiem, paskaidroja Mary Jane Minkin, M.D., F.A.C.O.G., Yale Universitātes Medicīnas skolas klīniskajā profesorā dzemdniecībā un ginekoloģijā. Piemēram, ja jūs nervu grūtības dēļ, un jūs neuzticat tikai mīļoto cimdu vienībai, jūs, iespējams, būsiet mazāk satraukti par seksu, un maz ticams, ka to pilnībā izbaudīsiet, kad to darīsit.


Attiecībā uz to, kāpēc hormoni varētu būt mazliet aMinkins saka, ka nav galīgas atbildes. "Neviens nezina, kas ir libido līdzeklis," viņa saka, bet, iespējams, ir nozīme testosteronam. Dzemdības kontroles tabletes būtībā slēgtas olnīcas, jo Minkins skaidro, bet, tā kā olnīcas rada testosteronu (un testosterons ir saistīts ar vēlmi, dzimumtieksmi un eļļošanu), tas varētu būt seksuālas lejupslīdes cēlonis.


VAIRĀK: 7 pārtikas produkti, kas palielina jūsu libido


Bet ir svarīgi atzīmēt, ka šis pētījums ir atrastshormonālo un nehormonālo kontraceptīvo līdzekļu lietotāju seksuālā apmierinātība nebija atšķirīga. Turklāt sievietes pirmajā grupā bija tikpat viegli iesaistītas seksā kā sievietes otrajā grupā. Apakšējā līnija: dzimstības kontrole var mazināt vēlmi dažām sievietēm, taču, šķiet, ka tai nav milzīgas ietekmes uz jūsu vispārējo seksuālo dzīvi.


Tas nozīmē, ja jums patiešām ir grūtiapgaismojot uguni vai glabājot to pietiekami ilgi, Minkins iesaka runāt ar savu veselības aprūpes sniedzēju par iespējamu pāreju uz citu tableti, iespējams, ar levonorgestrelu (progestīna formu, kas darbojas mazliet kā testosterons). Kad jūs runājat ar savu ārstu, ņemiet vērā, ka dzimstības kontrole ir tikai viens no daudziem medikamentiem, kas var ietekmēt jūsu libido (piemēram, daži antidepresanti var ietekmēt dzimumtieksmi), un varētu būt daudz citu iemeslu, kāpēc jūs nevēlaties seksuāli. Pa to laiku izmēģiniet šos 14 seksīgos trikus, lai palielinātu savu libido.


VAIRĀK: 10 Birth Control-Myths-Debunked!Pievērs uzmanību: