/ / Tas nav nekontrolējams, lai aplaustītu seksa laikā, bet neļaujiet tam notikt

Tas nav novecojis, lai nogalinātu seksu, bet neļaujiet tam notiktpadeves laikā orgasma laikā?Līdz nesenai brīdim, kad WomensHealthMag.Kompānija publicēja YouTango stāstu ar nosaukumu "Es pazaudēju, kamēr esmu ar orgasmu", jūs droši vien domājāt, ka viņa seksuālās stāsti bija pilsētas leģendas. Bet, kā izrādās, cilvēka ķermenis patiesībā ir tas ļauns. "Tas var notikt, un tas nav neparasti," saka Holisticwisdom.com dibinātājs seksa terapeits Lisa Lawless.


Lūk, kā tas darbojas: ja jums ir milzīgs orgasms (bēdīgs!) Un nometies, kaķis var izlocīties, piemēram, dzemdības, saka Lawless.

Tas ir teikts, tikai tādēļ, ka tas nav "patoloģisks", tas nenozīmē, ka tas ir izplatīts - jūs patiesībā daudz vairāk varētu vēlēties šinī scenārijā, teica Lawless. Tātad, tas ir sava veida mierinājums?


Otrais orgānu savienojuma faktors ir hormonu tipa savienojumi, ko sauc par prostaglandīniem, saka ginekologs Diana Hoppe, M.D. Veselīga Sex Drive, veselīga jums. Kad jūs sākat orgasmu, jūsu ķermeņa atbrīvo tossavienojumi, kas izraisa dzemdēšanos un palielina asinsrites līmeni jūsu zemajam iegurņam. Tas ir lieliski piemērots eļļošanai, taču padara to grūtu, lai noturētu jūsu pīrāgu vai pīrāgu, viņa saka.


"Tas var izraisīt nevēlamu urīna un / vai izkārnījuma zudumu," saka Hoppe. Um, jā, "nevēlams" varētu būt nepietiekams apgalvojums.


Ja tas notiks ar jums, ir svarīgi saglabāt jūsu vēsumu.


"Ja jūs jūtaties neērti un slikti, jūsu partnerisviņa saka. (Tad sūtiet viņu prom uz vēlu vakarā, prom no sevis), un tev ir jādara viss, Yo, kamēr jūs maināt lapas un, um, dušu.)


Lai mazinātu risku, ka tas jebkad notiks,saņemt savu kegel uz Šie vingrinājumi palīdz nostiprināt iegurņa grīdu, lai jūs varētu kontrolēt urīnpūsli un zarnu. Cits noderīgs padoms: iztukšojiet savu tvertni pirms seksa, saka Lawless. Vairāk sagatavošanās = mazāk ķermeņa.Pievērs uzmanību: