/ / Tas tikai: gūžas mati var būt atpakaļ

Tas tikai: gūžas mati var būt atpakaļ

Neatkarīgi no tā, vai jūs to notīrītu, sagrieziet, vaksējiet vai skaistudaudz to ignorējot, jūsu attiecības ar jūsu kaunuma matus, iespējams, ir personiska. Visticamāk, jūsu stils ir mainījies vairākas reizes - ar vecumu, attiecībām vai, jūs zināt, laika trūkums. Bet vai kaunuma matu priekšrocības patiešām satricināja ar to, kas ir moderns? Daži cilvēki, domājams, to domā Ņujorkas Laiks raksts Brazīlijas vaski ir ārā un ir dabiskāks izskats.


Tātad, kā viņi nonāca pie secinājuma, ka 2014. gads būs krūmu gads? Tas jau ir ieguvis zināmu atbalstu (piemēram, Lady Gaga pilnais priekškars Candy Magazine šoreiz ziemā aktrise Gaby Hoffmana dodas uz autentifikāciju Meitenes, un Cameron Diaz rakstot par to savā jaunajā grāmatā). Pagājušajā mēnesī amerikāņu apģērbu veikals Ņujorkā dežurēja kaunuma matus manekenos loga displejā. Bet Laiki Raksts arī saka, ka izskatās labāk acisar "organisko dzīves stilu aukstās spiestas sulas un barre klases". Hei, ja jūs vēlaties sekot līdzi savu bikini vasku ar dažiem quinoa un kombucha, mēs neredzam neko nepareizu ar to.

VAIRĀK: Jūsu matu noņemšanas ceļvedis


Bet vai kaunuma matu priekšrocības patiešām ir kaut kaska tas ir vērts? Tas nav rokassomiņa vai hibrīda mīkla, tas ir jūsu ķermeņa mati! Tas nav kaut kas, kas jums patiešām ir vajadzīgs otrais atzinums. Kad runa ir par jūsu zemūdens stila stilu, šķiet, ka to vajadzētu vadīt pēc personiskās izvēles, nevis par to, kas ir "buzz" cienīgs.


VAIRĀK: Labi, Ļaujiet runāt par uzacu balināšanu


Ko tu domā? Vai krūms ir atpakaļ? Vai jūs kādreiz mainītu savu skatījumu uz leju tur, pamatojoties uz to, kas ir populārs? Pastāstiet mums komentāros.


VAIRĀK: 6 veidi seksīgākas izjūtasPievērs uzmanību: