/ / Šis produkts pazūd no perioda dzimuma, jo laikmeta dzimums ir SO Grody

Šis produkts ņem sev izskatu no perioda dzimuma, jo laikmeta sekss ir SO Grodyperioda dzimuma produktsKatrā veselīgā seksuālajā dzīvē, nedaudz katru mēnesiperiods jāplūst. Tas ir tikai daļa no sievietes uzņemšanās, un, ja jūsu partneris vēlas iegūt kādu parasto, viņiem ir jāsaprot, ka šī perioda dzimums ir daļa no tā.


Bet viens uzņēmums mēģina mainīt raksturuperioda dzimums. Flex ir izveidojis "disku", ko sievietes var lietot seksa laikā viņas periodā "bezjēdzības perioda dzimuma dēļ". Tas ir vienreizējs lietojums, ko var valkāt līdz pat 12 stundām.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.


Lūk, kā tas darbojas: jūs atrodaties disku tur, pirms jūs saņemat savādāk, un tas rada mīkstu barjeru jūsu dzemdes kaklam, īslaicīgi apturot asins plūsmu, piemēram, menstruālo kausu.


Flex rēķini paši savā tīmekļa vietnē ir kā "parcilvēki, kuri vēlas vairāk seksa, "pievienojot", izmantojot Flex, jūs varat seksu katru mēnesi katru mēnesi, nepārtraukti, saskaņā ar saviem noteikumiem. Neviens paskaidrojums, ne bailes, ne spriedumi - vienkārši jautri. "


Er, mums, šķiet, trūkst kaut ko šeit. Visbeidzot, mēs pārbaudījām, jums jau ir sekss katru mēnesi ar nulles skaidrojumu, bailēm vai spriedumu - bez maksas.


Nav šaubu, ka Flex nodomi ir labi, bet šis mazais disks diezgan pastiprina jēdzienu, ka periods sekss ir bruto-un pēdējā mēs pārbaudījām, tā nav.


Protams, ja jums ir tendence būt smagā asiņošana unpatiešām ienīst satricinājumu, kas var nākt ar perioda dzimumu, tas varētu būt kaut kas jūs vēlaties izpētīt. Flex pašlaik nav pārdošanā, taču jūs varat pieteikties bezmaksas paraugam uzņēmuma tīmekļa vietnē.Pievērs uzmanību: