/ / 10 labākās dziesmas

10 labākās dziesmas

Labās melodijas var motivēt jūs laikāsviedru sesija. Izrādās, ka mūzika var arī sūknēt citu treniņu veidu, kāda jums ir starp lapām. Saskaņā ar jauno pētījumu, kuru pasūtīja un izdeva mūzikas straumēšanas pakalpojums Spotify, mūzika dzimumu dēļ ir diezgan vajadzīga. Patiesībā, Vairāk nekā 40% no 2000. gada vīriešiem un sievietēm (vecumā no 18 līdz 91 gadiem), kuri tika intervēti, teica, ka dziesmās, kuras spēlēja seksa laikā, bija lielāks ieslēgums nekā viņu partneru fiziski pieskārās.


Vairāk sexy tunešu stats: Attiecībā uz visvairāk iedvesmojošu mūziku spēlēt, kamēr to iegūt, gan puiši, gan meitenes balsoja par visām dziesmām no Netīrās dejas skaņu celiņš. Un viens no trim dalībniekiem varēja izvēlēties dziesmu, kas, viņuprāt, ir labāka par seksu. Šajā kategorijā bija uzvarētājs "Queen" "Bohēmijas rapsodija", otrā - "Sekss uz uguni".

"No neiro-zinātniskā pētījuma mēs to zināmmūzika var aktivizēt tādus pašus smadzeņu prieka centrus, kas reaģē arī uz daudz mazāk abstraktiem ieguvumiem, piemēram, pārtiku, narkotikām vai pat seksu, "saka pētījuma autors Daniels Mullensifens, maģistra grāds doktorantūrā Londonas universitātes Goldsmiths presei.


Paturot to prātā, mēs pievērsāmies Sieviešu veselība Facebook lietotāji redzēt, kādi mākslinieki un dziesmas izstaro uguni. Un, kamēr "(Man bija), Manas dzīves laiks" netika izdarīts šis saraksts, šie numuri ir garantēti, lai jūs varētu saņemt-on-on uz noskaņojumu. Nākamajā reizē, kad vēlaties piesaistīt augstās piezīmes, izveidojiet atskaņošanas sarakstu ar šīm 10 seksīgām melodijām:


Vai jūsu iPod vajadzīga kāda sprūda? Noklikšķiniet šeit, lai skatītu visaugstākās izlases melodijas, kas pagarinās jebkuru no saviem atskaņošanas sarakstiem.


Vairāk no WH:


Kurināmo savu treniņu ar New Abs Diet Cookbook!


Pirmās dāmas Michelle Obama treniņu atskaņošanas saraksts

Augstas enerģijas mūzika

Labākās spēku apmācības dziesmas

JAUNA Abs Dietes PavārgrāmatuPievērs uzmanību: