/ / Get in form: 8 iemesli, kā lietot hanteles

Iegūstiet formu: 8 iemesli, kā lietot hantelesKad runa ir par daudzpusību un lietošanas vienkāršību, nēIekārta ir efektīvāka, veidojot un tonizējot muskuļus, nekā hanteles. Praktiskā līmenī viņi "lēti" (50 dolāri un vairāk), praktiski neiznīcināmi un, ja jūs strādājat mājās, ir kompakti. (Vienkārši pamēģiniet pildīt Soloflex zem gultas!) Bet tas ir tikai acīmredzamais faktors. Šeit ir astoņi iemesli, kāpēc gudrie ļaudis sevi saista ar hanteles.


Hanteles. . .

. . . dodiet jums pilnīgāku treniņu plānu.</ b>

Jūs varat domāt par hanteles tikai bicepsu cirtas izteiksmē, bet tie ir efektīvi, lai strādātu pie kājām (lunges, teļu pacelšana), atpakaļ (nogurušie elementi) un vēdera daļas (sānu līkumi, svērtiņi).


. . . izaicina muskuļus vairāk.

Viens no svarīgākajiem svara pacēlēju izaicinājumiemir parādība, ko sauc par plostu. Kad jūsu ķermenis kļūst izmantots, lai noteiktu treniņu, tas apstājas apstrīdēt, un jūsu muskuļi pāriet aug. Tā kā simtiem dažādu vingrinājumu varat veikt ar hanteles, varat turpināt mainīt un atjaunināt treniņu, lai jūsu muskuļi paliktu apstrīdēti un turpinātu attīstīties. Piemēram, ir 15 vai 20 variācijas bicepsu cirtas, ko varat darīt ar hanteles, pretēji tikai nedaudziem, kurus jūs varat darīt ar stieni, un tikai vienu vai divus ne vairāk kā trenažierī.


. . .uzbūvēt lielāku spēku.

Jo tie ļauj lielāku kustību diapazonutreniņu laikā hanteles izaicina jūsu muskuļus tā, lai neviens cits aprīkojums to nespēj. Piemēram, stienis kļūst ierobežojums stenda preses, jo jūs varat samazināt svaru tikai tik tālu, pirms jūsu krūtīs kļūst veidā. Bet, ja jūs katru reizi turat hanteles katrā rokā, katru atkārtošanos varat samazināt svaru uz leju, aicinot spēlēt vairāk muskuļu šķiedras un stimulējot lielāku izaugsmi.


. . . veidot izturību ātrāk.

Negatīvās pretestības apmācība attiecas uz stresujūs noliecat savus muskuļus nolaišanās vai negatīvās fāzes laikā. Un negatīvā pretestība var palielināt muskuļu daudzumu pat efektīvāk nekā pozitīvs vai pacelšanas fāze. Ar hanteles jūs varat pievienot papildus negatīvu pretestību savā treniņā.


Teiksim, ka tu esi izdarījis 10 bicepsu cirtas ar savukreiso roku, un jūs varat vēl vienu reizi pacelt svaru. Tagad jūs varat apkrāpt, izmantojot labo roku, lai palīdzētu kreisajam pacelt svaru vēlreiz, un tikai ar kreiso roku vienkārši nomieriniet hanteles. Tas palīdzēs jūs izspiest šo pēdējo mazliet labu no jūsu treniņa.


. . . var dot jums veselīgāku sirdi.

Daudzi pētījumi parādīja, ka svara treniņšsamazina asinsspiedienu un netieši nostiprina sirdi. Pavisam nesen pētnieki ir parādījuši, ka hanteles treniņš var dot papildu ieguvumus, tai skaitā zemāku lipīdu profilu (mazāk gēna jūsu artērijās) un palielinātu skābekļa patēriņu.


. . . padarīt jūs gudrāku.

Jūsu muskuļi, jebkurā gadījumā. Hanteles ļauj strādāt trīs dimensijās: tie neaizver jūs statiskos augšup un lejup vai kustībā no sāniem uz priekšu, kas izmanto mehānismus. Tas nozīmē, ka jūsu muskuļi iemācās darboties gan reālajā dzīvē, gan sporta zālē. . Un tas ir svarīgi, vai jūs "pārspējat Super Bowl uzvarētāju caurlaidi vai nozvejojot bērnus, pirms tie nokrīt no šūpoles.


. . . saglabājiet savu ķermeni līdzsvarā.

Saspiežot katru roku, lai palielinātu taisnīgo daļu,hanteles palīdz nekavējoties noteikt spēka nelīdzsvarotību, kas var būt attīstījusies no sporta, sākot no vienkāršiem rīkiem, piemēram, vadot vai transportējot portfeļu, vai arī no pacelšanas ar štroliem vai mašīnām. Piemēram, nospiežot stieni, piemēram, jūs varat kompensēt vājāku kreiso roku, vairāk piespiežot labo pusi un tikai padarot nelīdzsvarotību sliktāku. Kad jūs nospiežat divus hanteles virs galvas, tomēr katrai ķermeņa pusei jādarbojas patstāvīgi, un katrai pusei ir tāds pats uzdevums.


. . . palīdzētu novērst ievainojumus.

Mērīšanas mašīnas ir kalibrētas, lai sasniegtu mērķimuskuļi vienīgi, lai palielinātu izaugsmi. Tas ir labi, ja vienīgā ikdienas aktivitāte ir elastīga, bet praktiskā līmenī ir svarīgi stiprināt mazos muskuļus, saites un cīpslas, kas darbojas, lai stabilizētu locītavu darbību. Mašīnas var palaist garām šādiem sekundārajiem muskuļiem un atbalsta audiem, kas var radīt traumu. No otras puses, hanteles stiprina jūs visur un pasargā savu ķermeni no kaitējuma.Pievērs uzmanību: