/ / 7 padomi smalcināšanai nākamajā megaformera treniņā

7 padomi, kā sasmalcināt savu nākamo Megaformer treniņu

megaformera treniņš

Nav tā, ka tas tiktu noticis: Megaformeris klasēs, piemēram, SLT, CHI50 un The Studio MDR izskatās kā viduslaiku spīdzināšanas ierīce.

Saskaņā ar uzņēmuma tīmekļa vietni, kopā ar muskuļu satricinošām atsperēm, skriemeļiem un piekaramajām siksnām šī mašīna ir galvenā sastāvdaļa, ko izstrādājusi Sebastians Lagrē izstrādātā Lagrei fitnesa metode.

Īsāk sakot, ir iekļauta Lagru metodes treniņu funkcijaPilates iedvesmotas kustības, kas koncentrējas uz spēku. Šīs klases ir ieguvušas reputāciju fitnesa pasaulē kā vienu no visprasīgākajām nodarbībām zobu slīpēšanas studiju režīmā. Ņemiet to, CrossFit.

"Tas ir grūts, bet tas ir labi," saka ČerijsByrd, Chi50 īpašniece, Chicago Fitnesa studija "Lagree". Cenu zīme dažām sesijām uz šīm mašīnām var būt arī šausmīgs. Katrs Megaformer izmaksas studijai ir apmēram 10 000 USD, kas, iespējams, ir iemesls tam, ka studijas maksā no 35 līdz 40 ASV dolāriem klasē.

</ p>

Videoklips, kuru ievietojis SLT Strengthen? Pagarina? Tone (@sltnyc) on

</ p>

Ja jūs esat tāds pats kā mums, tas ir jāmaksā par šo naudunozīmē, ka jūs vēlaties dominēt šajās 50 minūšu ilgas ķermeņa pretestības mācībās. Nekautrējieties ēst jūsu dārgo laiku, neatstājot muskuļu aiz muguras. Tālāk ir norādīts, kā maksimāli izmantot katru minūti.

1. Atcerieties "Carriage" Vs "platforma"
Piezīme jaunpienācējiem: "Es vienmēr saku jaunajiem cilvēkiem, ka vienīgā lieta, kas viņiem jāatceras, ir vieta, kur notiek pārvadāšana un kur platforma ir," saka Byrd. FYI: Platforma ir stacionāra vieta mašīna priekšpusē un aizmugurē. Vagons ir slaids starp abām platformām. Bums

Megformētāji ir numurēti uzvagoni, lai jūs zināt, kur katrai kustībai likt rokas un kājas, un instruktori ir apmācīti detalizēti runāt katrā treniņā, tāpēc jums nav jāmeklē. "Kamēr jūsu ausis ir atvērtas, jūs esat labi," saka Byrd.

2. Saciet augšā
Lielākajai daļai studiju nav instruktora atdarināšanaspārvietojas uz mašīnas klases priekšā, tādēļ, ja esat iesācējs vai neesat pārliecināts par savu formu, izvairieties no rindas beigām, lai jūs varētu skatīties savus kaimiņus abās pusēs. Pat labāk - lūgt instruktors stādīt jūs starp diviem pieredzējušiem klasesbiedriem. (Gatavs nopietnam treniņam? Pārbaudiet sieviešu veselības stāvokli Paskaties labāk nikns treniņu DVD.)

3. Lēni grieziet
Momentum ir netīrs vārds Megformera pasaulē. Katru kustību vajadzētu veikt ļoti lēni, tāpēc jums ir jāieņem šis satricinājums. Byrd saka: "Jā, tas nozīmē, ka katram pagriezienam vajadzētu ilgt četras sekundes vai ilgāk." "Tieši tāpēc mēs aizdedzinām visas šīs lēnas raustīšanās muskuļu šķiedras un nonākam līdz vietai muskuļu nogurums, "viņa saka.

4. Veiciet ātrās pārejas
Atšķirībā no cita veida zema ietekmes vingrinājumu, jūsvar sagaidīt sviedri (stipri) Megaformer klasē. "Kardio elements sāk darboties, kad jūs pārietu ātri no viena pārcelšanās uz nākamo," viņa saka: "Mēģiniet nepazistēties, lai jūsu sirdsdarbība paliek uz visu 50 minūtēm."

5. Iet uz papildu kredītu
Šī klase darbojas, jo tas ir diezgan daudznav pieļaujama krāpšana, un ir viegli palielināt intensitāti. Pacelšanas rokas uz augšu gaisā, lai pārbaudītu savu līdzsvaru, pievienojot vēl vienu pavasari, vai palēninot jūsu kustības uz pieciem vai sešiem skaitļiem, var palēnināt jūsu apdegumu.

</ p>

Foto, ko ievietoja Brooklyn Bodyburn (@brooklynbodyburn) par

</ p>
Pievērs uzmanību: