/ / Pārsteidzošā lieta, ko daudzas sievietes izmanto, lai uzlabotu savu seksuālo dzīvi

Pārsteidzošā lieta, ko daudzas sievietes izmanto, lai uzlabotu viņu seksuālo dzīvinezāles, lai uzlabotu libido un prieksJūs droši vien esat dzirdējuši, ka daži cilvēki brauc ar šo kausupadara seksu justies pārsteidzoši, un jūs, iespējams, arī tos uzrakstījāt kā kopējus stoners, kuriem nav nekādas norādes par to, par ko viņi runā. Taču jaunie dati liecina, ka viņi kaut ko dara.


Jauns pētījums no HelloMD, kas atrodas Kalifornijākaņepju nozares digitālās veselības aprūpes platforma konstatēja, ka 14 procenti aptaujāto dalībnieku izmanto pot, lai palielinātu viņu seksuālo dzimumtieksmi vai uzlabotu viņu seksuālo dzīvi. Ne tikai tas, ka aptauja atklāja, ka sievietes nedaudz vairāk saka, ka viņi to dara.

Ir vērts norādīt, ka tas bija aptauja, kurā piedalījās 1400 cilvēki ar medicīniskām marihuānas kartēm, lai noskaidrotu, ko viņi lieto nezāles, nevis vispārējo populāciju, bet joprojām ...


Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.


Sieviešu veselības eksperts Jennifer Wider, M.D., nav šokēts, ka daži cilvēki izmanto pot kā seksuālo pastiprinātāju. "Daži cilvēki ziņo, ka tā var paaugstināt viņu garastāvokli un samazināt nomākumus, līdzīgi kā alkohols, un var stimulēt seksuālās aktivitātes vēlēšanos," viņa saka.


New York City seksa terapeits Ian Kerner, Ph.D., saka pods var palīdzēt mazināt trauksmi daudziem cilvēkiem, kas pēc tam var palīdzēt ar arousal un orgasma problēmām. "Es strādāju ar vīriešiem, kam ir vairāk panākumu ar pot nekā Viagra, lai saglabātu erekciju," viņš saka.


Tomēr pot var būt pretējs ietekme uz dažiemcilvēki. "Marihuānai var būt atšķirīgs efekts uz personas libido," saka Wider. "Daži cilvēki piedzīvo libido samazināšanos un nespēju sašutināt."


Tā kā jūs, iespējams, domājat, ka cilvēki arī teica, ka viņi izmanto podiņu, lai atpūstos (šokējoši), paaugstinātu viņu garastāvokli, palīdzētu viņiem gulēt un aizstātu alkoholu.


Grunts līnija: Tāpat kā tavs draugs, kurš pārvēršas par deju grīdu ninja tikai pēc tekila, pods var ietekmēt cilvēkus ļoti dažādos veidos. Ja jūs meklējat libido-pastiprinātāju, bet nekad neesat iekļuvis sīkumos, tagad, iespējams, nav laika, lai uzņemtu pods paradumu. Bet, ja jūs jau esat marihuānas ventilators un konstatējat, ka tas atkal ieslēdzas maisā, labi, ir labi zināt, ka neesat vienīgais.Pievērs uzmanību: