/ / 9 Vīrieši un sievietes uztver reālu viņu attiecību mērķus

9. Vīrieši un sievietes Get Real par viņu attiecībām mērķiem

Par mums ir gandrīz jauns gads, kas nozīmē, ka ir laiks sākt domāt par to, kā jūs gribat izdzīvot savu labāko dzīvi 2016. gadā.


Attiecības bieži vien ir jauna gada karstais pogastāpēc mēs lūdzām 10 vīriešus un sievietes dalīties ar to, ko viņi vēlas vairāk un mazāk, ko viņi plāno darīt vairāk vai mazāk, un, protams, arī to, ko viņi vēlas to darīt vairāk vai mazāk.

Šeit ir daži no smieklīgākajām un visdomīgākajām attiecību rezolūcijām, par kurām mums pastāstīja.


1 "Es gribu iet pēc tam, ko es patiešām vēlos biežāk, pat ja es nedomāju, ka es to saņemšu. Es jūtu, ka pēdējos gados esmu pārāk daudz atrisinājis cilvēkiem, kuriem es neesmu lieliska spēle vai kurus es pat neatrastu par šo pievilcīgo, tāpēc šogad es eju uz cilvēkiem, kuriem patīk patīk ja es domāju, ka viņi ir no manas līgas. Tāpēc es domāju, jūs varat teikt, ka es pavadīšu mazāk laika, baidoties no noraidīšanas. " -Holija H.


2 "Es gribētu izmēģināt brokastu datumu! Es esmu slims, ka visus raizējos par pirmajiem datumiem, un viņiem jātiek galā ar šo trauksmi un nervozitāti visu darba dienu. Kāpēc mēs nevaram datumus pavadīt brokastīs pirms darba uzsākšanas? Tādā veidā, ja tas notiek ļaunā veidā, jums visu dienu ir jāatsāk. Bet, ja tas ir labi, jums būs prieks visu dienu! Piemēram, šādā veidā es izvairīšos no pārāk piedzēries un vai nu ar dzimumu, vai arī esmu pirmais datums, kad esmu izdziedis. " -Amanda P."Es jūtu, ka esmu pārāk daudzpēdējos gados cilvēkiem, kuriem es neesmu lieliska spēle, vai kuriem man pat nav viss, kas pievilcīgs, tāpēc šogad es eju uz cilvēkiem, kuri man patīk, pat ja es domāju, ka viņi ir no manas līgas. "3. "Es vēlētos izmēģināt lomu spēlē ar sievu. Mēs esam kopā kopā ar vidusskolu, un, lai gan sekss nekad nesniedz vecumu, es domāju, ka būtu jautri, lai ieviestu dažus jaunus aspektus, kas var papildināt lietas. " -Tailers F.


4 "Es gribētu turpināt nepārprotami ignorēt iespējamos" noteikumus ", kas saistīti ar iepazīšanās procesu, piemēram, dažu dienu gaidīšana, lai piezvanītu vai tekstu, vai jebko citu. Šogad man bija daudz panākumu, lūdzot otro datumu pirmā gada beigās. Es to daru tikai tad, kad, manuprāt, tas notiek ļoti labi. Ir bijuši laiki, kad man ir liegta iespēja, bet katrā ziņā es vismaz glābos trauksmi, ko gaidīt, lai uzdotu dažas dienas vēlāk. Dažas reizes, meitene ir teicis "pārliecināts", tad nekad mani neatbildēja, bet ak, labi, tas ir viņas zaudējums. " -Scott P.


5 "Es gribētu būt mazāk izšķērdīgs pirms un pēc datumiem. Man šķiet, ka esmu ievainots, esmu pārāk riebīgs par aktivitātēm un vietu datuma plānošanas posmos, kā arī par to, ko darīt, kamēr mēs esam kopā. Es domāju, ka sievietes to gribētu, ja es būtu tāds kā: "Mēs varam darīt visu, ko vēlaties", bet tagad es saprotu, ka tikai šķiet, ka tā ir kopija, lai padarītu to plānošanu, jo jūs esat pārāk noraizējies, ka jūs izvēlējāties kaut ko viņi neaugs. Es domāju, ka ir labāk uzņemties atbildību. " -Nathan R."Šogad man bija daudz panākumu, lūdzot otro datumu pirmā gada beigās. Es to daru vienīgi tad, kad man šķiet, ka tas tiešām labi notiek, protams."6 "Es gribētu mēģināt faktiski tuvināties sievietei bārā un iesaistīties sarunā un jautā, vai es varu nopirkt viņam dzērienu. Man ir 26 gadi, un es nekad to darīju vienu reizi. Cik skumji tas ir? Esmu pavadījis stundu tīrīšanas iepazīšanās lietotnes un vietnes, bet es nekad neesmu tikko hit meitenei vecmodīgā veidā. Tomēr tas būs gads! Vismaz es ceru. Es nezinu Esmu kautrīgs." -Sam W.


7 "Es gribētu turpināt cīnīties ar savu draugu. Es mīlu viņu līdz nāvei, bet es sapratu ne tik sen, ka kaujas ar viņu ir veltījums nevajadzībai, jo viņš aktīvi bauda cīņas un uzvaras. Es mēdzu viņu gandrīz visu laiku piesaistīt, bet tagad es atļaušos daudz ko, it īpaši viltīgu lietu, un tas ir bijis labāks mūsu attiecībām. Man ir arī daudz jautrības, lai redzētu, cik dusmīgs viņš izpaužas dažas minūtes, kad viņš saprot, ka es par to kaut ko cīnīšos nebūs. " -Christina K."Es gribētu mēģināt faktiski tuvināties sievietei bārā un iesaistīties sarunā un jautā, vai es varu nopirkt viņam dzērienu."8 "Es vēlētos mazāk pavadīt laiku pēc puišiem, kuri neuztraucas ar mani. F * ck šie cilvēki. Es domāju, nevis burtiski. Es domāju, viņi var nomirt, nezinot, kas tas ir, piemēram, būt manā iekšpusē! " -Bekijs C.


9. "Es gribētu palikt spokoties par cilvēkiem. Ir grūti nosūtīt šo ziņojumu, sakot, ka jūs nedomājat, ka viss notiks, taču, tiklīdz to sūtīsit, jūs jūtaties daudz labāk. Jūs zināt, kā jūs neesat glaimojošs un neuzmanīgs asshole. " -Henijs Y.Pievērs uzmanību: