/ / Kas notiek, ja jums nejauši ir sekss ar tamponu

Kas notiek, ja jums nejauši ir sekss ar tamponu

Spontāno seksu notiek, un dažreiz tas notiek, kad atrodaties periodā.


Tātad ir pamats domāt, ka jūs varētu aizmirst, lai izņemtu savu tamponu, pirms nokāpjat un netīru.

Kas tad notiek? Vai tas patiešām ir liels darījums?


Tas var būt, saka sieviešu veselības eksperts JenniferPlašāk, M.D. Wider saka, ka sievietēm nav nekas neparasts, ka viņi vienkārši aizmirst, ka viņiem ir tenpūna pirms seksa, taču problēma ir tā, kas notiks tālāk. "Vislielākā bīstamība ir tāda, ka tampons tiek izstumts tālāk vaginālo kanālu, padarot to ļoti grūti izgūt," viņa saka.


Tā kā mēs runājam par faktisku priekšmetu, kas tiek piespiests jūsu maksts, tas var izraisīt sāpes un diskomfortu un pat infekciju.


Ja tu aizmirsi, tev bija tampons un nekadatceries, ka tas bija tur, diezgan iespējams, ka jūs galu galā uzzināsit. "Ir daudz gadījumu, kad sievietes nonāk viņu ārstiem ar maksts infekciju, un izrādās, ka tas bija aizmirsto tamponu," saka Wider.


Ja jūs saprotat, ka seksa laikā atstājat tamponu, izlasiet to pēc iespējas ātrāk. Tomēr Wider atzīst, ka to varētu teikt vieglāk nekā izdarīt."Vislielākā briesmība ir tāda, ka tampons tiek stumts tālāk maksts kanālā, padarot to ļoti grūti izgūt."Ja jums rodas grūtības, viņa iesaka tupot vai ieliekot vienu kāju augšā uz tualetes un ar savu (rūpīgi mazgātu) roku, lai noņemtu tamponu.


Nevaru atrast vai sasniegt to? Nenovietojiet neko, lai to izmēģinātu. Tā vietā, zvaniet savam ob / gyn (mēs zinām, mēs zinām, ka tas ir kaut kas neērts, bet plašāks apgalvo, ka visi to jau ir redzējuši.)


Vai nu neatstājiet zvanu, vai nu, saka plašāks, jo, jo ilgāk tampons paliek tur, jo vairāk iespējams, ka jūs saņemsit infekciju.


Izraidīšanas procedūra nav tā, kas jums navredzams iepriekš, saka plašāks - tas ir līdzīgs iegurņa eksāmenam. Jūsu ārsts izmantos spekulācijas un sterilizētus medicīnas instrumentus, piemēram, garu pinceti, lai iegūtu tamponu.


"Es ļoti ieteiktu tamponu noņemt pirms seksuālo aktivitāšu uzsākšanas," saka Wider. Bet, hei, notiek nelaimes gadījumi.


(Vai vēlaties piedzīvot seksu? Iepazīstieties ar Sieviešu veselības Big Book of Sex par padomiem, trikiem un viss starp tiem.)Pievērs uzmanību: