/ / 7 vingrinājumi labākam seksam

7 vingrinājumi labākam seksamExercise ne tikai palīdz jums tonizēt un slaids-tas arī var padarīt seksu tik daudz karstāks. Izmēģiniet jebkuru (vai visu!) Šo kustību no Sieviešu veselības Big Book of Sex Jūsu nākamajā treniņā intensīvāka orgasma gadījumā - nekas nav nepieciešams!
</ p>

Lai iegūtu vairāk padomu par seksu, pasūtiet to Sieviešu veselības Big Book of Sex šodien!</ p>

Zema puse uz otru lunge


Lunges palielina elastību, tāpēc viņš varēs atrast jūsu G-spot gandrīz jebkurā pozīcijā.


Veiciet kustību: Sēdiet ar kājām platu, apmēram divas reizesplecu platuma atšķirība, jūsu kājas taisni uz priekšu. Lēni pievelciet jostasvietā un piesprādzējiet rokas krūtīm priekšā. Novietojiet savu svaru uz labo kāju, kad jūs nospiežat gurnus atpakaļ un pazemina ķermeni, noliecot gurnus un noliecot labo ceļgalu. Jūsu apakšējā labā kājene paliek gandrīz perpendikulāra grīdai. Jūsu kreiso pēdu vajadzētu palikt plakaniski uz grīdas (A). Neapturot, apgrieziet kustību un paceliet sevi atpakaļ stāvstāvā. Tālāk atkārtojiet ar kreiso pusi (B). Veiciet 10 līdz 20 reps katrā pusē, mainot uz priekšu un atpakaļ.

Stāvošs ķīļa spēks


Nosaukums saka, ka tas ir spēcīgāks virziens, labāk orgasms.


Veiciet kustību: Soli uz priekšu ar vienu kāju, lai jūsu kājas būtu pāris pēdas attālumā. Turiet pirkstu uz priekšu, un jūsu ceļgali nedaudz saliekti (A). Uzmanīgi spiediet savu iegurni uz priekšu, līdz jūs jūtatiesļoti viegla stiept jūsu gurniem. Kaut gan tas var šķist pārāk smalks, to nedrīkst pārmērīgi lietot: gūžas locītavas tiek pievienotas kāju iekšpusē tā, ka tas paver ļoti maz iespēju tos izstiepties (B). Turiet stieni 30 sekundes, pēc tam atlaidiet kāju un atkārtojiet.

Eņģis


Mācoties, kā leņķēt muguru tieši pareizajā veidā, to padarīs daudz Jūsu partnerim ir vieglāk stimulēt savu klitoru.


Veiciet kustību: Klei uz grīdas ar rokām pie sāniem. Izturieties no vēlme sēdēt un atstāt savu svaru uz papēžiem. Jūsu mugurpusei jābūt taisnai un jūsu ceļgaliem jāsaliek 90 grādu leņķī (A). Turot galvu un mugurkaulu atbilstoši augšstilbiem, lēnām noliecieties dažu collas garumā (B). Turiet 3 sekundes, pēc tam atgriezieties sākuma pozīcijā. Vai 5 līdz 10 reps.


Glutea tilts


Šis gūžas locītavas pacelšanās mērķis ir jūsu iegurņa muskuļi vēl lielākam O.


Veiciet kustību: Lie uz grīdas, ieroči pie sāniem, ceļgali saliekti un papēži uz grīdas (A). Paceliet gurnus no grīdas, līdz jūsu ceļgali, gurni un pleci veido taisnu līniju (B). Do 20 reps.

Apakšējā muguras lejiņa


Jūsu muguras lejasdaļas muskuļi ir pilns ar jutīgiem nervu galiem, kas var nopietni palielināt jūsu prieks, ja jūs strādājat, lai padarītu tos stiprākus.


Veiciet kustību: Liekas plakana uz muguras ar savām kājām saliekta, pēdas stāv uz grīdas un rokām pie sāniem (A). Uzvelc ceļus uz krūtīm un maigigreifers jūsu kājas tieši zem ceļiem. Lēnām velciet abus ceļus uz krūtīm, cik vien jūs varat ērti iet, turklāt vienmēr stāvot mugurai uz grīdas (B). Turiet stieni 2 līdz 3 sekundes, tad lēnām nolaidiet kājas. Atkārtojiet stiept 10 reps.

Inchworm


Tas "atraisīs visu ķermeni", lai jūs jebkurā vietā jutīsieties ar šīm tik ļoti labajām tirpšanas sajūtām.


Veiciet kustību: Sēdiet ar savām kājām taisni, kājas ar gurnu platumu (A). Noliec pie jostasvietas un novietojiet rokas uz grīdas (B). Turot kājas taisni, staigājiet rokas uz priekšu, vienlaikus saglabājot savu abs un lejasdaļu. Tad ņemiet mazus soļus, lai paceltu savas kājas atpakaļ uz rokām (C). Veiciet sešus reps.

Plie


Spēcīgi maksts muskuļi palielina jūsu izredzes uz orgasmu - un par laimi, ka viss ir par šo kustību.


Veiciet kustību: Sēciet ar kājām plašāk nekā plecu platums, pirksti norādīja un rokas uz jūsu gurniem (A). Lēnām salieciet ceļgalus, līdz jūsu augšstilbs ir paralēli grīdai (B). Spied uz augšu pa saviem papēžiem stāvēt. Vai no 12 līdz 15 reps.Pievērs uzmanību: