/ / Ko tas vēlētos sākt pelnīt kā tīņi

Kas tas ir kā sākt iet pelēks kā pusaudzis

Lielākā daļa sieviešu sāka pelnīt 30 gadu vecumā. Bet tas nav tā, kas noticis Ty Aleksandram, Ņujorkas tīmekļa žurnālam, kurš sāka pamanīt grays, kad viņai bija tikai 14 gadi. Kaut arī daudzas meitenes, kas vecumā varētu kļūt bīstamas, Ti pieņēma savu likteni un pat to uztvēra. Tas ir tāpēc, ka viņa zināja, ka tas nāk no brīža, kad viņas mamma, tētis, un daudzi viņas ķermeņi gāja pelēkāk, kad viņi bija arī jauni. Līdz tam laikam, kad viņa bija viņas vidū 20s, tagad 38 gadus vecs bija vairāk nekā puse pelēks.

"Mana mamma bija patiešām skaista un ilgu laikumati, visi mīlēja matus, "saka Ty. "Tātad, protams, es gribēju būt kā mana mamma. Es nekad nedomāju, ka iet kā pelni kā sliktu. Pieaugot, es nekad neesmu saistījis to ar vecumu. Mēs bijām tikai ģimenes locekļi, kuriem bija pelēki mati. "

Tas nozīmē, ka ir daudz problēmukas nāk ar pelēku matu - no produktu trūkuma tirgū, lai cilvēki, kas to dara, atzīmētu vērtīgus komentārus. Šeit Ty atveras par to, kā krāsa gandrīz iznīcināja matus, kāpēc viņa mīl savu gaišo nokrāsu un vēl daudz ko citu.

Ko tas rūpējas par pelēkiem matiem
"Lielākais izaicinājums ir tas, ka pelēkajiem matiem navpigmentu tajā ", saka Ty, kurš paskaidro, ka daudziem produktiem ir purpura nokrāsa (lai palīdzētu novērst brassiness), kas faktiski var noguldīt krāsu uz matiem. Un, lai gan viņa nēsā matus dabiski, Ty taisnīgi to izlīdzina ar gludu dzelzi, kas var izraisīt krāsas maiņu.

"Dažreiz [produktu sajaukums] un siltums būspagrieziet pelēko dzeltenīgu krāsu, "viņa saka. Lai to novērstu, Ty katru septiņu nedēļu laikā mazgā ķēdes ar kondicioniera, peroksīda un ūdens maisījumu. "Šī sloksnes mani mati pilnībā no visiem piemaisījumiem un produktu uzkrāšanās," viņa saka.

Kā krāsošana viņas mati gandrīz iznīcināja to
Lai gan Ty nekad nav bijusi problēma pieņemot viņupelēks mati, viņa DIY krāsota to pusaudžu gados, viņas vidū 20s. "Es to darīju, lai būtu foršs, [un] man bija ļoti viegli izcelt," viņa saka. "Tā kā mani mati jau bija pelēki, ja es krāsotu to brūnā krāsā, man būtu blondīne. Man nebija manu matu balinātas. "

Bet tā kā viņas mati aug ļoti ātri, Ty bijakrāso viņas saknes katru nedēļu ar pusi. "Tas bija tikai apgrūtinājums," saka Ty, piebilstot, ka viņas mats beidzot sāka izkrist no krāsas tā tik bieži. Tāpēc viņa pārgāja uz melnās skalošanas (kas ir īslaicīga un nekaitīga) izmantošana, lai saglabātu matus vienu krāsu, kamēr tā pieaudzis, kas ilga aptuveni gadu. Līdz tam laikam, kad viņai bija 25 gadi, Ty bija sportisks viņas pelēkā "darīt visu laiku.

Tas kaitinošais jautājums, ko cilvēki katru dienu lūdz viņai
Redzēti modeļos, kas iet pa skrejceļu un tālākCelebs, sudraba mati ir tendence šajās dienās, tāpēc lielākā daļa cilvēku pieņem, ka Ty's ir krāsoti. "Nav tiešām, ka diena, ko iet ar šiem cilvēkiem, man nejautā, vai es krāsoju savus matus, kas ir smieklīgi," saka Ty. "Pelēks ir izkliedēts visā manā matiņā, un manas galvas puse ir nospiesta piecus gadus, tāpēc pelēks pieaug no manas galvas."

Ko viņa cer viņas Emuārs darīs
Ty, skaistuma un dzīvesveidu rakstnieks, sāka viņublog "Krāšņs pelēkā 2011." Es nosaucu savu emuāru pēc maniem matiem, un cilvēki kļuva par apsēstiem ar saviem matiem, "viņa saka. "Cilvēki saka:" Ak, mans Dievs, tu izskatās tik jauna, un tu to uztveri ". [Bet] visa mana dzīve, pelēko mati, nozīmēja, ka esmu skaista. Tas padarīja mani unikālu, un tas deva man kaut ko vairāk, nekā nākamā meitene bija 14. "

Ty cer, ka, lasot savu emuāru, citssievietes arī var iemācīties sajust matus. "Es zinu, ka notiek pelēka ir ļoti drosmīgs solis, un es saprotu, ka pelēki mati var vecināt dažas sievietes. Tāpēc es noteikti neesmu persona, kas saka, ka tas ir visiem. Es tikai vēlos, lai sievietes visur sajustu skaistu, neatkarīgi no tā, vai tās krāso matus vai izlemj pelnīt. "

Vairāk no Sieviešu Veselības:
5 lielākās melodijas, par kurām tev runāja par matiem
Labākās Celeb matu pārvērtības: Brunette to Blonde Edition
5 iemesli, kāpēc jūsu matu krāsa neizrādījās tā, kā jūs to vēlējāties

Pievērs uzmanību: