/ / Kā Kristens Bell māca viņas bērnus mīlēt planētu

Kā Kristens Bell māca saviem bērniem mīlēt planētu

In Saldēta, ir Kristena Bella raksturs Annako apdraud ziemas vētra, ko izraisa viņas māsas burvju ledus rokās. Kristena reālajā pasaulē apdraud kaut kas vairāk draudīgs: vides katastrofas, tostarp ūdens zudumi. Un tāpat kā Anna, Kristen kaut ko dara par to.

SAISTĪTĀS: 4 Noteikumi no Kristena Bella par Kick-Butt treniņu

"Tas ir grūti precīzi noskaidrot, kas sākotnēji radījis mani tik eko-domājošu," Kristen e-pastu WomensHealthMag.com, kamēr viņas filmas komplekts Michelle Darnell, izmaksā Melissa McCarthy. "Es domāju, ka tas bija lēns celiņš, sākot ar bērnu, kurš vienmēr mīlēja dabu. Es vienmēr esmu ārpusē kā bērns. Es domāju, ka jaunā laikmeta atklāšana dabā lika man apzināties, ka tas ir saglabājies. lai mani bērni varētu baudīt. Es gribu, lai viņi to ieslēgtu, un viņiem tas nav jādomā. "

Kristen nesen sadarbojās ar NeutrogenaNaturals un Nature Conservancy par savu #WipeForWater kampaņu, lai pārtrauktu sejas mazgāšanu septiņas dienas, nevis izmantot Neutrogena Naturals attīrošās grumbas tīrīšanas towellets, lai pievērstu uzmanību ūdens saglabāšanas centieniem.

SAISTĪTĀS: Kristen Bell: "Pārtraukt lietot Word Tauki"

Bet tas nav vienīgais veids, kā Kristen iekļūst ūdens aizsardzības pasākumā. Viņa un viņas ģimene

Pievērs uzmanību: