/ / Kāds Nesenais Antidepresantu klātbūtnes un autisma pētījums ir kļuvis tik nepareizs

Kāda nesenā Antidepresantu klātbūtne un Autisma pētījums ir kļuvis tik nepareizs

Autors: Melinda Wenner Moyer, Prevention.com

Ja tu esi lasījis veselību, tas ir virsrakstsnedēļu, jūs, iespējams, redzējāt dažus, kas saka kaut ko līdzīgu: "Antidepresanti palielina autisma risku" un "Moms, kas lieto antidepresantu risku, kuram ir autizējoši zēni". Viņi uzmanīgi piesaista uzmanību, bet tālu no pilna stāsta. Lūk, kas jums jāzina.

Virsraksti tika balstīti uz jauno Džona Hopkinsa pētījumu, kas publicēts žurnālā Pediatrija kas faktiski neliecina par antidepresantiemizraisīt autismu. Tas ir tādēļ, ka tas tika izstrādāts tādā veidā, ka nevar noteikt seku un seku. Un pierādījumi par šo jautājumu ir pretrunā: divos lielākos pētījumos, kas tika publicēti 2013. gada novembrī un decembrī, nav konstatēta saikne starp šo narkotiku lietošanu grūtniecības laikā un autismu pēc nozīmīgu faktoru uzskaites.

Jaunajā pētījumā pētnieki intervēja 966 pacientus2 līdz 5 gadus vecas mātes par narkotikām, kuras tās uzņēma tieši pirms grūtniecības, grūtniecības laikā un zīdīšanas laikā. Nedaudz vairāk nekā puse māmiņu bija bērni ar autismu; pārējie vai nu bija veseli bērni vai bērni ar citiem attīstības traucējumiem. Pētnieki atklāja, ka bērniem, kuriem bija autisms, mātes kopumā grūtniecības laikā, visticamāk, nebija ziņojušas par SSRI antidepresantu lietošanu (piemēram, Prozac, Zoloft un daudziem citiem) nekā citas mammas. Bet, aplūkojot tikai sievietes ar autisma zēniem, viņi atklāja, ka viņi visticamāk ziņoja par SSAI lietošanu grūtniecības laikā, salīdzinot ar citiem zēnu mammas.

VAIRĀK: Kāpēc kāds cilvēks brīvprātīgi saņēma astoņus asiņojošus ērces, kas piestiprinātas pie saviem ceļgaliem

Tātad, tur ir saite, bet mēs nevaramobligāti norādiet pirkstu uz narkotikām. Viena lieta, lielākā daļa sieviešu lieto antidepresantus, jo viņi cieš no depresijas, tāpēc viens no galvenajiem neskaidriem faktoriem ir tas, vai paši antidepresanti paši palielina autisma risku, vai tā vietā tā var būt pamatā esoša depresija. "Tas nav viegli jautājums, lai atbildētu," saka Dheeraj Rai, psihiatrs, kurš studē Antidepresantus un autismu Apvienotās Karalistes Bristoles Universitātē. Kad novembra un decembra pētījumos tika ņemta vērā šī iespēja, kontrolējot pamatā esošās depresijas iespējamās sekas, jebkāda saikne starp antidepresantu lietošanu un autisma risku pazuda. 2008. Gada pētījums, kas arī tika publicēts 2008. Gadā Pediatrija, konstatēja, ka cilvēki ar autismu ir par 70% vairākiespējams, ka citi cilvēki ir vecāki ar psihiskiem traucējumiem, piemēram, depresiju, kas liecina, ka ģenētikai var būt svarīga cēloņsakarīga loma. Jaunais pētījums balstījās arī uz informāciju, kas iegūta, izmantojot telefona intervijas

Pievērs uzmanību: