/ / Nopietna drošības problēma ar podu legalizāciju var rasties

Nopietna drošības problēma ar podu legalizēšanu varētu rasties

marihuāna un automašīnas avārijas

Mēs visi varam piekrist, ka piedzēries braukšana = BAD. Jūs ne tikai apdraudat savu dzīvi, bet arī pakļaujat visiem pārējiem riskam uz ceļa. Bet ko par braukšanu, kamēr augsts? Tā kā vairākas valstis legalizē marihuānu, AAA Satiksmes drošības fonda nesenie pētījumi (AAAFTS) liecina, ka starp kaņepju lietošanu un automašīnu avārijām ir arī biedējoša saikne.

Vašingtonas štatā, kur izmanto2014. gadā likumīga marihuāna kļuva likumīga, AAAFTS ziņo, ka negadījumu izraisīto autoceļu avāriju skaits, iesaistot vadītāju, kurš nesen smēķēju nezāles, dubultojās no 8 procentiem 2013. gadā līdz 17 procentiem 2014. gadā. Ziņojumā arī konstatēts, ka viens no sešiem transportlīdzekļa vadītājiem, kas iesaistīti nelaimes gadījumā 2014. gadā narkotiku lietoja. Yikes.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Neskatoties uz to, ka jūs lieliski izraisa augstsveicina ievērojami sliktākus tradicionālos piesardzības testus (duh), nav plaši atzīta juridiskā limita THC (galvenā marihuānas sastāvdaļa). Pašreizējie noteikumi atšķiras pēc valsts, un tos sauc par "per se limits". Būtībā viņi ir patvaļīgi, un zinātne tos neatbalsta.

Lai gan THC ir asins analīzes, tas nav ļoti precīzs, jo visi reaģē uz nezāļu dažādību. Turklāt THC faktiski var palikt asinīs nedēļām, ziņo Associated Press (AP)."Likums pret braukšanu ar THC jūsu asinsritē nav likums, par kuru jūs varat uzzināt, ka paklējat, izņemot to, ka nekad nemudināt marihuānu vai nekad nevadāt," atzīts Marks A. R. Kleimans, NYU profesors, kas specializējas kriminālpolitikā. AP.

Pētījumā par bīstamiem autovadītājiem, kas brauca par saprātīgumu, tika izmantoti arī alkoholi un citas zāles. Tikai 23 procenti pozitīvi novērtēja tikai kaņepes.

Apakšējā rinda: neatkarīgi no tā, vai ir spēkā vispārējs limitu likums, braukšana kaut ko ietekmē nekad nav droša.

Pievērs uzmanību: