/ / Dzirdēt divus spēcīgus sieviešu lomu modeļus dalīties savos personīgajos stāstos par garīgo slimību

Dzirdēt divus spēcīgus sieviešu lomu modeļus dalīties savos personīgajos stāstos par garīgo slimību

Chirlane McCray un Amy Keller Laird

Traks Neprāts Nestabils. Bojāts Salauzts Tie ir vārdi, kurus bieži izsmēja cilvēki ar garīgām slimībām. Viņi ir nežēlīgi vārdi, kas bieži vien ir domāti atsvešināt un apkaunot. Un tādi vārdi ir iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki nerunā un lūdz palīdzību pēc vajadzības.

Bet šeit pie Sieviešu veselība, mēs domājam, ka ir pareizi runāt par cieto stuff. Nav nekāda kauns runāt up-in faktu, tas ir kaut ko lepoties. Un tieši tāpēc šīs nedēļas epizode no Nepārtraukts, kas sakrīt ar Garīgās veselības mēneša sākumu, mēs to darīsim tieši.

Amy Keller Laird, galvenā redaktore Sieviešu veselība, atveras par savu cīņu ar obsesīvipiespiedu traucējumi maija izdevuma lapās. "Mums bija personīgi jāiesaistās, vai arī tas būtu tikai viens stāsts ar daudzām stāstēm, un visi to dzirdēja," saka Amy Nepārtraukts. "Ikviens zina, ka ir daudz garīgu slimību, un tas ir stigmatisks, taču spēja to patiešām būt personīgi un sacīt:" Mēs esam šeit kopā ar jums ", šķita visaktuālākā lieta."

Ieejot personīgi, Amy cer atgādināt lasītājiemka garīgās slimības ietekmē reālus cilvēkus. Savukārt viņa cer, ka tas palīdzēs izvairīties no stigmatisma, kas saistīta ar garīgajām slimībām, lai vairāk cilvēku būtu ērti, un viņi saņem vajadzīgo palīdzību un atbalstu. Lai šo ziņojumu vēl vairāk izplatītu, Sieviešu veselība ir sadarbojies ar The Jed Foundation, Nacionālo aliansi par garīgo slimību, The Clinton Foundation un citiem sociālās saziņas kampaņā "#WhoNotWhat".

"Mēs izveidojām pārklājumu, ko varat izmantot sociālai lietošanaiplašsaziņas līdzekļos, Facebook un Twitter, kas tikai parāda, ka jūs atbalstāt šo kampaņu, "saka Amy. "#WhoNotKas palīdzētu likt sejai diagnozi, jo, tāpat kā ar visu citu, ja jums ir kāds, kurš savā dzīvē ir OCD, vai ir bipolāri traucējumi vai kāda cita garīga slimība, parādot, ka šī persona palīdz slimību destigmēt."

Amy nav vienīgā sieviešu līderis, kurš vēlaspalīdzēt izbeigt aizspriedumus, kas saistīti ar garīgajām slimībām. Ņujorkas Pirmā lēdija Chirlane McCray ir risinājusi jautājumus par garīgās veselības aprūpi, jo viņas vīrs Bill DeBlasio kļuva par mēri pirms diviem gadiem. Kopā viņi uzsāka Thrive NYC - miljardu dolāru programmu, kas visticamāk ir vislielākā garīgās veselības iniciatīva Amerikas Savienoto Valstu (un, iespējams, arī visas pasaules) vēsturē.

Pievērs uzmanību: