/ / Bell, jā!

Bell, jā!

Kristen Bell nav jūsu tipiskā Holivudas zvaigzne: Viņa atbild uz durvīm suns ar matu pārklājumu. Viņa krāsa kodē virtuves plauktus. Viņa joko, ka vegānu ēdiens ir "pīkstošs pulveris" (tas "padara jūs gāzu," viņa paskaidro) un salīdzina sevi ar "mazu itāļu vecmāmiņu". Viņai var būt Veronikas Marsa izgriezums, Sarah Marshall abs, kā arī Miesas nometņu ambīcija "Jeannie Van Der Hooven, bet labākais raksturs Kristen Bell ir skaidri redzams Kristen Bell. Losandželosas mājās viņa dalās ar līgavainis Dax Shepard (Parenthood 's Crosby Braverman), petite blondīne pierāda, cik stinkin "mīļotā viņa ir, izspēlējot tikumus, ko viņa uzskata neatvairāmu un intriģējošs. Tas ir diezgan saraksts!

1. ZĪĻIŅI PĀRSNIEDZ.
Atstājiet to diviem aktieriem, lai ļautu filmai mainītiesviņu dzīves. Šī dokumentālā filma, kurā tiek pētīta attiecība starp uz dzīvnieku izcelsmes un apstrādātu pārtiku un deģeneratīvām slimībām, bija katalizators, kas pagājušā gada janvārī veganos iesāka Kristenu (veģetārietis kopš 11. g.) Un Daksu (gaļēdāju). "Tas vairāk attiecas uz ieguvumiem veselības jomā, nekā ētika," viņa piekrīt. Bet to papildina fakts, ka es mīlu dzīvniekus un jūtas labāk, ka tos neēd. "

2. BUTTS.
"Manas mīļākās lietas planēta. Es gribu divas apaļas cupcakes, vienmēr. Es pametu savus banņus un abs uzliek lielu pārnesumu, kad es zināju, ka man jābūt krūšturim un apakšveļai Liesma namā. Bet es nerunāju manu kreka! Visi pasaules čempioni ir līdzīgi: "Ooh, Kristen izplūžu!" Man "patīk," sapņo! ""

3. ALSO DON CHEADLE "S BUTT
- kuru viņš pilnīgi bares uz izrādi. "Ja jums būtu šajās skaistajās šokolādes kafijas kūkās, tu arī teiksi viņiem, ka esi godīgs," joko Kristens, kurš spēlē Cheadle haizivis par Liesma nama priekšnieku.

4. VIRZĪBA NO DAX.
Gaidāmajā auto aizraušanās mīlas stāsts Outrun (dueaugustā), Kristena zvaigznēm iepretim viņas mīļotai, kas ir arī rakstnieks un kolēģieris. Es skatītos viņu, lai viņš iet atpakaļ uz monitoru un kliedzas tādām lietām kā "Rīcība!" vai "Izgriezt!" un es vienkārši eju, "un jūs sagaidāt, ka es strādāju, kad jūs visu dienu dari mīļās lietas ap mani? Kā man vajadzētu koncentrēties?" "

5. ĒDINĀŠANA.
Chef Bell veido vidējo veganu burgeru - bet no sirds. "Pavārmāksla ir mana mīlestība valoda, kur" s lielāko summu piešķirot pašaizliedzīgi, "viņa saka.

6. VAKARA PUSES.
"Kad astoņi draugi pāriet un esmu atbildīgs par ēdienu uz galda, tas liek man justies kā vajadzīgs un produktīvs."

7. DĀRZEŅU PĀRKLĀŠANA.
"Viņš padara šo delicious spageti trauku ... apmēram divas reizes gadā. Es vēlos, lai viņš vairāk pagatavotu, "viņa saka, tad viņa to nekavējoties atceļ." Es nevēlos, lai viņš vairāk pagatavotu. Viņš ir ļoti labs pavārs, bet virtuvē esmu gluži teritoriāls. ārā un fiksējusi automašīnu, viņš varētu būt līdzīgs, "Whaaat?" "

8. PHYSIQUE 57 BALLET BARRE KLASES.
"Viņi vērš uzmanību tieši uz to, kur ikvienai sievietei jākoncentrējas. Tas ir tikai muca, augšstilbs, abs, muca, augšstilbs, abs."

9. NEDZĪMĒJOŠU PADOMU NODROŠINĀŠANA.
"Kā sievietes, tas ir mūsu DNS, lai nodotu informāciju un palīdzētu viens otram."

10. "SUPER-SPOZES."
"Mēs nolēmām izveidot pirmo četrvirzienulaulības, kur mūsu pāris ir precējies viņu pāris, "saka Kristen no viņu labākajiem draugiem. (Runājot par super-rakstzīmēm, Kristen ir paredzēts spēlēt Supergirl Farrelly brāļi" ansambļa komēdija Filma 43, kas iznāk aprīļa vidū).

11. JENNY ENGEL UN HEATHER GOLDBERG.
Māsas, kas rakstīja vegānu pavārgrāmatu Spork-Fed, nesen deva Kristenu vegānu ēdienu gatavošanas nodarbības mājās.

12. ACORN SQUASH.
"Es, tāpat kā astoņi, padarīšu tos - tie atdala vienīgi porcijas un tos visus ievieto bļodā, un tas ir jauks lieta, nevis salāti."

13. WECK JARS.
Lai izvairītos no atlikušajiem atkritumiem, Kristen ir uzkrājies"adorable" stikls Weck Jars. "Ja pārtika ir kaut kas saskrāpēta, iekrāsota Tupperware, jūs atkal atradīsiet to kā, atkal paliks", viņa saka: "Taču, ja tas ir elegantajā tvertnē, jūs gatavojaties to ēst."

14. Kniedes kniedes
... sagrieziet garšaugus un noņemiet brokoļu galus. "Es lietoju šķēres visam virtuvē, jo tur ir mazāka iespēja, ka es visas manas ciparus nošķīstu."

15. "SALDĒTA" SALDU KARTUPEĻI.
Tā vietā, lai 45 minūtes pagatavotu tradicionālā cepeškrāsnī, Kristen paceļ to mikroviļņu krāsnī. Tikai dažas minūtes

Pievērs uzmanību: