/ / Vai jūsu uzacis noveco?

Vai jūsu uzacis noveco?

uzacu padomi

Šo rakstu rakstīja Elizabete Brousa un mūsu partneri iesniedza Profilakse.

Pieskaries krēmiem ap acīmjūsu grays, un doties laiku treadmill - bet ko jūs esat darījuši par savām uzacīm pēdējā laikā? Ja jūs nekad neesat daudz domājis par savām arkām ārpus dažkārt tintes, tagad, iespējams, ir labs laiks, lai sāktu. "Tāpat kā jūsu āda un mati, jūsu uzacis var sākt parādīt savu vecumu," saka brow eksperts Anastasia Soare, īpašnieks Anastasia Beverly Hills Salon. "Viņi var izkustēties, kļūt rupji un nepaklausīgi vai kļūt pelēki." Un tāpat kā jauna frizūra, kas gadu gaitā var iztaisnot, labs kopts, labi definēts priekšspēks var aizdot seju daudz jaunāku izskatu.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu ņirbošana, izbalēšana vai sāpināšana, mēs palīdzam jums iegūt to formu!

Jūsu Arch ienaidnieks: iznīcināšana Brows

uzacu grims padomi

Problēma: "Tāpat kā retināšanas mati, retās uzacis nāk ar vecumu, tāpēc tie liek jums izskatīties vecāki par tevi," saka Eliza Petrescu, Elizas Eyes īpašniece Ņujorkā.
Atrisinājums: Izmantojiet lūpu pulveri, lai aizpildītu plēves plankumus un padarītu jūsu arkas izskatās biezākas.
Brow Fix:
1 Sāciet, uzmanīgi pavelkot ādu uzmanīgi ar vienu roku, lai izveidotu gludu virsmu.
2 Ar stingru, leņķīgu lūpu suku, uz putekļiempulveris tajā pašā virzienā palielina matiņus, izmantojot gaismas, spalvu insultu. Koncentrējas uz retām vietām, saka Kristie Streicher, koraļļu speciālists Warren-Tricomi salonā Losandželosā.
3 Kad esat pabeidzis, noslaukiet matiņus uz augšu un ārā ar spolēm (tas ir kā tīrs skropstu tušu tualete); tas sajauc un mīkstina pulveri tā, ka tas izskatās dabiskāks un novērš lieko pulveri.
Must-Have produktiem: Ardell Duo Brow Brush ($ 4, sallybeauty.com) un Anastasija Brow pulveris duets (23 $, sephora.com)

Jūsu Arch ienaidnieks: izzūdošie astes

uzacu grims padomi

Problēma: Brows dabiski plānas pie ārējām malām (ar jūsutempļi) vispirms, bet ātra izbalēšana var būt arī pārplaukuma rezultāts. "Ezera aste ir daļa, kas novieto arku, kas padara acis izskatīgu jaunību un seksīgumu," saka Petrescu. "Bez tā, acis, šķiet, ir sabojātas un nogurušas."
Atrisinājums: Palieliniet jūsu pieres astes ar zīmuli.
Brow Fix:
1 Pirmkārt, nosakiet, kur ir jūsu priekšā astesbūtu jāpārtrauc, turot zīmuļa pa diagonāli no ārējās stūres nāsī uz ārējā stūra acs. Tava vieta ir vieta, kur zīmulis krustojas ar jūsu priekšu.
2 Paplašiniet savas uzacis uz šo punktu, izmantojot lūpu zīmuli, lai uzzīmētu gaismu, spalvu insultu vienā virzienā palielina mati.
3 Iestatiet zīmuli un sajauciet zīmētās eņģes ar pārējiem matiņiem, izvelkot tonētu lūpu želeju visā jūsu uzacu garumā.
Must-Have produktiem: CoverGirl Brow & Eye Makers zīmulis ($ 4, covergirl.com) un Benefit Speed ​​Brow Quick-Set matu želeja (18 ASV dolāri, benefitscosmetics.com)

Jūsu Arch Enemy: Graying Brows

uzacu grims padomi

Problēma: "No tālienes pelēkās vai baltās lūpas pilnībā izzūd, tāpēc jūsu funkcijas izskatās nelīdzsvarotas," skaidro Petrescu.
Atrisinājums: Izmantojot pareizo tehniku, kas ir atkarīga no skaita, kas jums ir, skatieties bezkrāsainus matiņus.
Fix:
1 Slēpt dažus klaiņus ar uzacu marķieri, kas atbilst jūsu uzacu krāsai; jostas galu ļauj krāsot matiņus tieši dabiskā krāsā.
2 Ja jums ir ievērojama skaita pelēka krāsa, īslaicīgi krāsojiet tās ar tonētu lūpu želeju, kas ir nedaudz vieglāka nekā mazuļa matiņiem.
3 Ja jūsu lūpu krāsas parasti ir pelēkas, tās ir krāsotasvislabāk noteikt. Jautājiet savam stilistam, ja jūsu salons piedāvā pakalpojumu (tas bieži vien ir bez maksas, kad jūs iegūstat matu krāsu) vai arī to dara spa. "Pat tad, ja mati uz jūsu galvas ir sudraba vai pelēki mati, es iesaku krāsas krūtis gaiši brūnā krāsā," saka Petrescu. "Tas rada rāmi jūsu acīm, kas asākas jūsu funkcijas, lai jaunāki izskatu."
Must-Have produktiem: TouchBack BrowMarker ($ 20, touchbackbrow.com) un Paula Dorf Brow Tint (20 ASV dolāri amazon.com)

Jūsu Arch ienaidnieks: aizaugusi Brows

uzacu grims padomi

SAISTĪTS: 3 risinājumi slēptiem plakstiņiem

Problēma: Sarkanas uzacis var padarīt acis mazāku. Un ilgāk, stingrāki matiņi (kas parādās pēc vecuma) var pārplūst ārējās malās, padarot vākus izliektu, saka Streicher.
Atrisinājums: Apgrieziet, piespiežot un uzstādiet matiņus arkas, kas atrodas zem kontroles.
Fix:
1 Visu matiņus notīriet ar spolēm, tad izmantojietpieres šķēres, lai nogrieztu matu galus, kas stiepjas virs ādas līnijas augšējās malas, vienu pa vienam. (Griežot tos visus ar vienu rievu, atstājiet taisnīgu malu, kas izskatās nedabiska.)
2 Pēc tam izmantojiet slīpi-galu pincetes, lai izvilktu klaiņojošos matiņus, kas aug ārpus matu vāla, kas nosaka dabisko lūpu formu. "Tas var būt grūts, tāpēc es iesaku doties uz pro," saka Petrescu.
3 Pabīdiet ar skaidru lūpu želeju, lai mazgātos matiņus, nemainot tos.
Must-Have produktiem: Revlon Brow stila gels (9 ASV dolāri amazon.com), Tweezerman Brow Shaping šķēres un otu ($ 19, tweezerman.com), un Sally Hansen Brows, ka Wow Diamond Slant Tip Tweezer ($ 12, ulta.com).

Pievērs uzmanību: