/ / Ko Kerijs Vašs vēlas sieviešu krāsu zināt par ādas vēzi

Ko Kerijs Vašs vēlas sieviešu krāsu zināt par ādas vēzi

Keri Vašingtona

Kerijs Vašons izauga, skatoties viņas mammu, sauļošanās kreklu, kad viņas ģimene atvaļinājās vai sarunājās pie baseina. Un kopš tā laika kļuva par radošu konsultantu Neutrogena 2014. Gadā Skandāls zvaigzne ir iemācījusies, cik svarīgi ir ikvienam katru dienu lietot SPF, lai novērstu ādas vēzi.

"Tagad manai ikdienas mitrinātājam vienmēr ir SPF"saka Kerijs, kurš ir Neutrogena Ultra Sheer līnijas ventilators. Kerijs piebilst, ka summa, ko viņa nēsā, ir atkarīga no tā, cik daudz laika viņa pavadīs ārā un cik viņas āda ir pakļauta.

Kamēr plašsaziņas līdzekļi parasti koncentrējas uz ādas vēzitaisnīgu ādu sieviešu risks (viņi dedzina vieglāk nekā sievietes ar tumšākiem ādas toņiem), slimība - visizplatītākais vēža veids ASV - patiešām ir visnāvīgākā afroamerikāņiem, jo ​​to bieži vien neaizņem, kamēr nav par vēlu.

"Es domāju, ka krāsu kopienās ir mīts,vai tas ir Latīņamerikas sievietes, vai personas ar olīvu tonētu ādu, vai afroamerikāņu sievietes, "saka Kerijs. "Cilvēkiem, kuriem ir ādas toņi, kuriem ir vairāk pigmentu, parasti tiek uzskatīts, ka viņiem ir mazāk apdraudējuma. Bet mēs patiesībā esam kļuvuši neaizsargāti, domājot, ka mums nav jābūt uzmanīgiem. Un mēs atpaliekam spējībā sevi pasargāt. "

Par laimi Kerijs norāda, ka tā ir bijusilielu SPF formulu sasniegumi pēdējos gados. "Tā kā ir tik daudz tehnoloģiju, krāsu cilvēki var izmantot sauļošanās un nejūtas vai izskatās krītaini," viņa saka. "Es domāju, ka tas ilgu laiku ir bijis šķērslis. Nav vairs attaisnojums. "

Kerijs ir misija, lai palīdzētu sievietēm no visām nokrāsāmjusties spējīgs izdarīt gudru izvēli, kad runa ir, lai pasargātu viņu ādu no bojājumiem UV staros. "Tas ir visvairāk novēršams vēzis, un tomēr ir vairāk gadījumu nekā krūts, prostatas, plaušu un resnās zarnas kombinācija," viņa saka. "Lai cilvēki varētu sniegt informāciju, kas viņiem nepieciešama, lai sevi aizsargātu, nevis darīt, tas būtu noziegums."

Pievērs uzmanību: