/ / Fitnesa plāni: Tauku tauku kārtridžs jūs nedrīkstat darīt

Fitnesa plāni: tauku kausēšanas kardio Jūs nedrīkstat darīt

nokļūt formā ar velosipēdu

Jūs bijāt uz kaut ko, kad jūs lepni shedšie mācību riteņi. Riteņbraukšana ir daudzuzdevumu kardio treniņš, kas kartupeļus taukus un nojauc stresu, neuzspiežot tevi zemē. Lūk, kāpēc tas ir laiks, kad jūs tonizējat savu ķermeni un iegūstiet sev virkni riteņu:

Burns kalorijas ātri. Pat viegli paceļoties, 130-mārciņas sieviete lāpa 473 kalorijas stundā. Ātruma palielināšana līdz 14-16 mph apdegums tuvu 591 kalorijas. Un pie 20 mph un uz augšu, jūs pievienosiet 1000 deg kalorijas sadedzinātajai bankai.

Jūsu locītavas pateicos jums. Tā kā braukšana ar velosipēdu ir mazs trieciena veids, kā nokļūt formā, tā ir oāze skrējējiem vai gandrīz jebkuram citam ar ceļa problēmām. "Jūs attīstāsit muskuļu spēku un kardio izturību, nepasliktinot to," saka Jens Gertners, "Riverstone" treneris Sieviešu sacīkstes, elites komanda Coeur d "Alēne, Aidaho.

Jūs saņemsiet slima kājas. "Pedāļu pagriešana pa 5400 reizēm stundā sniedz kvadrociklu un teļu nopietnu tonusu," saka Gaertner. "Citiem vārdiem sakot, muskuļus, kurus pamanāt, kad jūs esat nomodā papēžos un mini." Lai tiešām iesaistītu šos muskuļus, uzmanība jāpievērš pedālim. "Mēģiniet izveidot perfektu apli," saka Gaertners. savi kvadrocikli. Atvelciet atpakaļ ar saviem balsteņiem, it kā tu noslaucītu dubļus zem apavu apakšdaļas un pēc tam saviem teļiem un gurnu elkoņiem izmantotu, lai paceltu un atpakaļ. Insulta sajūta nemierīgs? Vienmēr mēģiniet peldēt ar vienu kāju, lai parādītu vājās vietas jūsu insulta laikā. Tad koncentrēties uz nepilnībām, kad jūs atgrieztos pie divām kājām.

Jūs atlaidīsiet blūzu. Saskaņā ar britu pētnieku datiem, kuri aplūkoja iekštelpu un āra aktivitāšu garīgās priekšrocības, 71% cilvēku, kas strādāja ārpus telpām, teica, ka pēc tam viņi jutās mazāk saspringti, savukārt 72% iekštelpu trenažieri jutās daudz vairāk stresa nekā agrāk.

Iegūstiet formu un ietaupiet naudu. Saskaņā ar Commute Solutions Austinā, Teksasā, 10 jūdžu brauciena attālumā esošās automašīnas pārvietošanās izmaksas parasti ir lielākas par 10 ASV dolāriem dienā jeb aptuveni 3 300 dolāriem gadā. No otras puses, Vašingtonas universitātes pētījums par 2374 velosipēdu strādniekiem noteica, ka 10 jūdžu garums divos riteņos viņiem atgriež atpakaļ nedaudz vairāk par 300 ASV dolāriem gadā. Un no šā gada labs vecais Uncle Sam sīkšķaut: ja jūsu velosipēds ir jūsu galvenais transporta veids uz darbu, jums ir tiesības saņemt 20 USD ikmēneša nodokļu atlaidi no sava darba devēja par velosipēdu izdevumiem, piemēram, piegādēm, uzglabāšanu , un uzturēšana.

Un uzlabo savu karmi. Pētījumi no Stanfordas universitātes un Mičiganas universitātes atklāja, ka, ja amerikāņi varētu apiet uz velosipēdu, nevis nokļūt automašīnā īsiem braucieniem, tas samazinās CO2 emisijas par 11 procentiem un naftas patēriņu par 38 procentiem. Tas ir vairāk eļļas, nekā ir pieejams visā Arctic National Wildlife Refuge.

Jūs kļūsiet par labāku vadītāju. Kad braucat ar velosipēdu, tu iesaisti visu ķermeni un prātu. Šāda pilna ķermeņa hipervigilance tiek nodota stūres ratam. "Jūs neuzsverat tikai gājējus un riteņbraucējus," saka Gaertners. Jūs ļoti labi apzināsiet, kur automašīnas ir ap jums. Tas ir sestā sajūta, kurā jūs pieskarieties, neatkarīgi no tā, kā jūs ceļojat.

Izvēlieties savu perfekto velosipēdu
Ja jūs nezināt, kuri riteņi ir jums, pārbaudiet šos sešus jaunus modeļus

Pievērs uzmanību: