/ / Pirms-un-Pēc Fotogrāfijas svin šo sievieti

Pirms un pēc fotogrāfijām svin šo sievieti

narkomānija pirms un pēc fotogrāfijām

Narkotiku atkarības atgūšana nav joks, un tas irpārsteidzošs, kad cilvēki to var notikt. Tagad, vienas sievietes fotogrāfijas, kas svin četrus gadus ilgu brāverīgumu un dramatisko atšķirību, kas tiek veikta pēc viņas izskata, ir kļuvušas vīrusu.

"Šodien zīme ir 4 gadus tīra no heroīna un meth,"raksta Dejah Hall, ziņojumā, kas ievietots lapā "Love What Matters Facebook". "Augšējā kreisajā pusē man ir pilna pūta atkarība. Es biju drausmīgs IV lietotājs, un tāpat kā lielākā daļa, pakāpeniski pasliktinājās. "

Pierakstieties Sieviešu veselības informatīvajā biļetenā, lai tas notiktu, ņemot vērā jaunākās tendences stāstus un pētījumus.

"Apakšējā kreisā ir man diena, kad mani aizturēja,12-6-12, un pēc vienošanās - beidzot diena, kad es beidzot uzticēju Dievam ", viņa raksta, atsaucoties uz pušķi, kad viņa izskatījās apburta un izliekta. "Ar Dieva palīdzību es beidzu savu BA un ceru, ka kādu dienu būs cietuma ministrs. Man ir skaista 18 mēnešus veca, un katru dienu es pateicos Dievam, ka es neesmu tur, kur es biju kādreiz! Varbūt ir iespējams. "

Tagad Hall izskatās laimīgs un veselīgs - un cilvēki iratbildot uz viņas ziņojumu. "Meitene, es biju tur!" Rakstīja viens. "Tā bija labākā diena manā dzīvē, kad esmu apcietināts!" "Es biju atkarīgs no kokaīna un mīlēja partijas dzīvi," teica kāds cits. "Par šķiršanās robežu un zaudējot savus bērnus, man pat nav uzmanības! Vienu nakti es zināju, ka esmu OD'ing, un es dzirdēju Dievu skaļi un skaidri. "Es tevi glāstu, bet tikai vienu reizi." " (Pārveidojiet savu veselību un dziedē savu ķermeni ar Rodale 12 dienu enerģijas plānu!)

Dejah stāsta Mēs nedēļas laikā ka viņa vispirms sāka ļaunprātīgi izmantot recepšu sāpeskad viņa bija 17 gadus pēc tam, kad viņai mātei bija piespriests četrus gadus cietumsods par krāpšanu. "Tas bija tikai vajadzēja būt partijas narkotikas," viņa teica, bet līdz 2011, viņa bija izstrādājusi 240 dolāru dienā heroīna paradumu.

"Es nevarēju apstāties," viņa saka intervijā ar Ikdienas pasts. "Viss, ko es gribēju darīt, bija neuztraucies. Es gribēju to tik izmisīgi, ka nekas cits nebija svarīgs. Katru minūšu laikā es vienkārši gribēju iegūt augstu."

Un, diemžēl, viņa saka, ka padarīja viņu par "visu veidu monsteru" apkārtējiem cilvēkiem. "Man vienalga, kas man ir ievainots - man vairs neko vairs nerūp," viņa stāsta Ikdienas pasts. "Man nav kāds cits vai ģimenes loceklis, lai meklētu šajā brīdī."

Dejah saka, ka beidzot nolēma nokļūt tīri pēc svinēšanas viņas vectēva 91.st dzimšanas diena. "Es viņam aplaupīju un teicu, ka es viņu mīlu, un tad es sāku raudāt un aizslēgties vannā," viņa stāsta Mēs nedēļas laikā. "Es skatījos uz sevi spogulī un bija kā"Ko jūs darāt ar sevi? Aplūkojiet, kas jūs esat kļuvis. Es teicu: "Dievs, es nezinu, vai tu esi īsts, bet ja tu esi." Man patiešām vajag, lai tu mani glābtu. "" Tikai pēc pāris stundām viņa tika arestēta par narkotiku turēšanu un divus gadus piesprieda cietumam. "Tas burtiski notika divu stundu laikā pēc lūgšanas Dievam, lai mani glābtu, un es domāju, ka es zināju, ka tas bija viņa veids, kā glābt mani," viņa saka. Dejah saka, ka narkotiku apstāšanās nav bijusi viegla, bet viņai to izdevās izdarīt aukstā turcijā.

Mēs lūdzām šo ārstu, kā ārstēt galvassāpes bez meds - šeit ir tas, ko viņš teica:

Tagad viņa stāsta Ikdienas pasts ka viņa priecīga, ka tik daudz cilvēku ir iedvesmojušiviņas stāsts, un viņa cer, ka tas palīdzēs glābt dzīvības. "Neatstājieties, ja jūs cīnās par skaidrību," viņa teica. "Ir iespējas un vietas, un tas ir tik svarīgi, lai lūgtu palīdzību."

Pievērs uzmanību: