/ / Hillary Clinton Just paziņoja par jaunu garīgās veselības aprūpes plānu, kas izklausās diezgan satriecošs

Hillary Clinton tikko paziņoja par jaunu garīgās veselības aprūpes plānu, kas izklausās diezgan satriecošs

Hillary Clinton

Hillary Clinton vienkārši uzņēma vienu lielu soli virzienāAmerikas Savienotajās Valstīs stigma pret garīgajām slimībām izdzēšana. Vakar demokrātu kandidāts paziņoja par visaptverošu plānu cīņā pret garīgās veselības problēmām, ja viņa tiks ievēlēta amatā. Viņas darba kārtības augšgalā ir jāizveido ārstniecības centri, kas pieprasa, lai garīgās veselības aprūpes pieprasījumi tiktu pienācīgi risināti apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem un lai personām ar garīga rakstura slimībām būtu iespējas neatkarīgi un veiksmīgi dzīvot.

Lūk, kāpēc tas ir tik liels darījums: 2014. gadā federālā valdība lēš, ka apmēram viens no pieciem ASV pieaugušajiem pagājušajā gadā cieta no garīgas slimības, saskaņā ar Associated Press.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Hilarijas plāns uzsvērs agrīnu diagnostiku untostarp valsts iniciatīva, kas īpaši vērsta uz pašnāvību novēršanu. Ja ievēlēs, Hilarija saka, ka viņas pirmajā gadā viņai būs Balto namu garīgās veselības konference.

Viņas plāns arī darbosies, lai to atvieglotukas cieš no garīgām slimībām, lai meklētu ārstēšanu, paplašinot kopienas ārstēšanas centrus. Šīs klīnikas sniegs virkni fizisko un garīgo veselības pakalpojumu, tostarp ārkārtas psihiatriskās aprūpes, ārstēšanas garīgās veselības un vielu lietošanas traucējumiem, un vienaudžu atbalstu.

Hilarijas priekšlikums arī apmācītu likumukrīzes pārvarēšanas amatpersonas un piešķirt prioritāti ārstēšanai cietumā nevardarbīgiem, zemu likumpārkāpējiem, kuri cieš no garīgām slimībām. Turklāt šis plāns ieviesīs likumus par garīgās veselības paritāti, kas prasa, lai garīgās veselības ieguvumi būtu vienādi ar medicīnas un ķirurģiskiem pabalstiem, ko piedāvā veselības apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Priekšlikumā arī tiktu novērsta stigmatizācija, padarot mājokļu un darba iespējas pieejamākas personām ar garīgās veselības problēmām.

Salīdzinājumam, Donalds Trumps stāsts par garīgoveselības aprūpe ir bijusi tumša. Republikāņu kandidāts nav piedāvājis īpašu plānu, lai palīdzētu garīgi slimi. Gluži pretēji, viņa valoda garīgo slimību jomā bija polarizējoša un stigmatizējoša. Oktobra debatēs Trump paziņoja, ka brīvās zonas ir "mērķa prakse slimo un garīgi slimajiem cilvēkiem".

Apmeklējiet Sieviešu veselības garīgās veselības izpratnes centru, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā jūs varat palīdzēt salauzt stigmatizāciju, kas saistīta ar garīgajām slimībām.

Pievērs uzmanību: