/ / Mums tiešām nebija nepieciešams šis pētījums, lai pierādītu, ka blondīnes nav mēms

Mums tiešām nebija nepieciešams šis pētījums, lai pierādītu, ka blondīnes nav mēms

Blondīne sieviete

Šajā brīdī savā dzīvē jūs, iespējams, dzirdējāt mēmu blondu joks vismaz vienu reizi. Un, ja jums ir blondie mati, jūs, iespējams, ir vairāk nekā nedaudz slims no viņiem.

Nu, tagad ir izveidota pētnieku grupaPierādiet, ka galu galā cilvēki ar blondiem matiem nav mēmi. Pētījumā zinātnieki no Ohaio štata universitātes analizēja datus no 10788 amerikāņiem, kas piedalījās Nacionālajā garengriezumā jaunatnei 1979. gadā (nacionālā aptauja par cilvēkiem, kuri bija vecumā no 14 līdz 21 gadiem, kad viņi pirmo reizi tika intervēti 1979. gadā). Viņi atklāja, ka baltas sievietes, kas teica, ka viņu dabīgā matu krāsa bija blondēta, bija tikpat gudras kā sievietes ar brūniem, sarkaniem vai melniem matiem.

Um ... duh.

Nepārtraukts baneris

Faktiski pētnieki atklāja, ka vidējaisBlondu sieviešu IQ bija nedaudz augstāka nekā citu cilvēku IQ, bet dati nebija statistiski nozīmīgi. Blondīņu vīriešu rezultāti bija diezgan līdzīgi: viņiem bija arī IQ, kas bija līdzīgi citiem matu krāsu vīriešiem.

Nav šaubu, ka pētnieki pareizi domājapresē paziņoja, ka stereotipi ir kaitīgi, un viņi gribēja pierādīt, ka blondīnes nedrīkst diskriminēt. Bet ... vai mums tiešām ir vajadzīga zinātne, lai mums pastāstītu, ka šis nepamatots stereotips ir B.S.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Lūk, cerot, ka mēs nemeklēsim pētījumu par to, kā tuvākajā nākotnē sievietes tiešām ir labie autovadītāji ...

Pievērs uzmanību: