/ / Ingrid Nilsen ir periodiska puse, un visi ir aicināti

Ingrid Nilsen ir periodiska puse, un visi ir aicināti

Ingrid Nilsen

Kad Ingrid Nilsen nesen piedāvājaiespēja uzdot prezidentam Obamam dažus jautājumus dzīvās, YouTube startu sarīkotās intervijas laikā, viņa nolēma doties ar tēmu, ko daudzi cilvēki varētu uzskatīt par ierobežojumiem: periodi. Konkrēti, Ingrid vēlējās uzzināt, ko Obama domāja par perioda nodokli, kas apliek laikposma produktus, piemēram, tamponus un spilventiņus, pie luksusa likmes 40 valstīs.

"Es patiešām gribēju atrast veidu, kā jautātPrezidents par [perioda nodokli], jo vispirms es gribēju zināt, vai viņš to pat zināja, "Ingrid teica šīs nedēļas epizodē mūsu podcastā" Nepārtraukts ". "Un es arī gribēju zināt viņa atbildi. Es zinu, kad uzzināju par to, es biju šokēts. "

Ar Ingrida kredītu viņa pilnīgi izgāza prezidentu - viņš nezināja, ka nodoklis pastāvēja, un viņš arī piekrita Ingridam, ka neviens, kas periodu patiešām uzskata par greznību.

"Tas ir tik viegli atrast bezmaksas prezervatīvus," saka Ingrid. "Produktiem ar brīvu laiku jābūt vienādam."

Perioda nodoklis ir tikai viens no Ingrid jautājumiemtiksies kā Apvienoto Nāciju Organizācijas maiņas vēstnieks. Ar savu vispārējo misiju - palielināt vienlīdzību visiem dzimumiem, viņa vēlas izplatīt izpratni par problēmu ar dzimumu vannas istabām un vispār apkaunojot par mūsu laikiem un mūsu ķermeņiem.

Šīs aizstāvības darba motivācija radāsno Ingridas pieredzes pagājušajā pavasarī. "Liels pagrieziena punkts man iznāca," saka Ingrid. "Laikā, kad es pieņēmu manu seksualitāti, ar to es iemācījos uzņemt manu ķermeni uz pilnīgi jaunu līmeni."

Lai uzzinātu vairāk par Ingridu, tostarp par savu jūdžu laika periodu, klausieties šīs nedēļas epizodē "Nepārtraukts" vietnē SoundCloud vai iTunes.

Sievietes, kas tiek reklamētas šajā epizodē:

Ingrīds labprāt vēlētos, lai jūs uzņemtu kopiju Chelsea meitenes ko Eileen Myles un uzzināt vairāk par Concious Period. Caitlin domā, ka jums vajadzētu izturēties pret pāris Thinx.

Sekojiet šīm sievietēm čivināt:

Sieviešu veselība: @ womenshealthmag

Ingrid Nilsens: @IngridNilsen

Caitlin Abber: @ everydaycaitlin

Epizode kredīti:

Nepārtrauktu producē Caitlin Abber, ar Argus Studios Paul Ruest skaņu.

Redakcijas un sabiedrisko attiecību atbalsts no Lisa Chudnofsky un Lindsey Benoit.

Mūsu mūzikas tēma ir Jen Millera "Bullshit".

Pievērs uzmanību: